ایمپلنت سوئیسی در تجریش

ایمپلنت سوئیسی در تجریش

محتوای جدول

به دنبال دندان‌هایی سالم و زیبا هستید؟ ایمپلنت بهترین گزینه است.

ایمپلنت سوئیسی چه مزایایی دارد؟ این روش به عنوان مناسب‌ترین روش جایگزینی دندان‌ها شناخته می‌شود. استفاده از این روش سبب پیشگیری از عوارض طولانی مدت خالی بودن دندان و تحلیل لثه و استخوان می‌شود. ایمپلنت‌های سوئیسی، بهترین برند ایمپلنت هستند که دکتر حسین بهمنی، بهترین متخصص دندانپزشکی با بالاترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند. برای آشنایی بیشتر با این نوع ایمپلنت تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ایمپلنت ساخت کشور‌های مختلف

ایمپلنت سوئیسی یکی از انواع مختلف ایمپلنت است که برتری ویژه‌ای نسبت به سایر انواع ایمپلنت دارد. در سراسر جهان انواع متفاوتی از ایمپلنت با ساختار و جنس متفاوت تولید می‌شوند. سوئیس جز پنج کشور برتر و از پیشگامان تولید ایمپلنت در جهان است. کیفیت بسیار بالای ایمپلنت‌های تولیدی این کشور، سبب برتری و تمایز آن نسبت به تولیدات سایر کشور‌ها شده است. در ادامه قصد داریم شما را با چند نوع از معروف‌ترین ایمپلنت‌های ساخت سوئیس آشنا کنیم، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی ساخت کشور سوئیس است. همان‌طور که قبلاً نیز گفته شد این کشور در تولید انواع ایمپلنت دارای سابقه‌ای درخشان و طولانی است. سوئیس در ساخت ایمپلنت‌های خود تیتانیوم خالص یا آلیاژ تیتانیوم به کار می‌برد. استحکام و ماندگاری ایمپلنت به طور مستقیم باکیفیت تیتانیوم مصرفی و تکنولوژی به کار رفته در ساخت ایمپلنت ارتباط دارد.

۵ برند معروف ایمپلنت دندانی ساخت کشور سوئیس

این پنج برند به شرح زیر هستند:

SPI ایمپلنت

ایمپلنت دندانی SPI، یکی از بهترین و قدیمی‌ترین ایمپلنت‌های تولیدی در کشور سوئیس است. کیفیت بسیار بالای این ایمپلنت سوئیسی سبب دریافت درجه A از وزارت بهداشت شده است. کیفیت و استحکام بسیار بالای این ایمپلنت دلیل قیمت نسبتا بالای آن است. این برند به عنوان یک برند معتبر و با ماندگاری بالا به افراد توصیه می‌شود.

ایمپلنت اشترومن ITI

این برند معروف‌ترین برند ایمپلنت تولیدی در کشور سوئیس است. مهندسی دقیق ساختار قطعات ایمپلنت اشترومن، سبب شهرت جهانی آن شده است. احتمال شکست و نیاز به ترمیم در این برند بسیار کم است و از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

 ایمپلنت ایده (Ihdeh)

ایمپلنت سوئیسی ایده، نیز یکی از باکیفیت‌ترین ایمپلنت‌های سوئیسی است. این برند دارای پایه‌های زاویه‌دار که همین امر سبب وجه تمایز آن نسبت به سایر برند‌ها شده است. کیفیت خوب و قیمت مناسب آن سبب محبوبیت نسبتا بالا مخصوصا در ایران شده است.

ایمپلنت بیودنتال

این برند یک برند نوپا و نوظهور در تولید ایمپلنت در کشور سوئیس است. این برند به خوبی خود را با دانش و تکنولوژی‌های روز دنیا تطبیق و هر روز در حال پیشرفت است. به همین دلیل توجه افراد بسیاری را در سراسر جهان، به خود جلب کرده است. برند بیودنتال با ایجاد تحول در طراحی و ساخت اباتمنت‌های زیرکونیا، طرفداران فراوانی مخصوصا در ایران پیدا کرده است. داشتن سه شیار در قسمت پایه و راحتی کاشت در استخوان فک، به عنوان مهمترین و اصلی‌ترین ویژگی برند بیودنتال شناخته می‌شود.

ایمپلنت سوئیسی
ایمپلنت سوئیسی

 ایمپلنت TRI

این نوع یکی از جدیدترین برند‌های تولیدی در کشور سوئیس است. این برند در واقع یک کپی بسیار دقیق از ایمپلنت آمریکایی اسکرونتزیمر و با ظاهری نسبتا مشابه با این برند آمریکایی است. اما به دلیل قدمت بسیار کم آن دارای قیمت نسبتا مناسبی است. این ایمپلنت در بسیاری از کشور‌ها هنوز به طور کامل شناخته نشده و مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

نتیجه گیری

ایمپلنت سوئیسی را نیز تنها با مشورت و نظر پزشک متخصص می‌توانید انتخاب کنید. در برترین کلینیک دندانپزشکی شمال و غرب تهران شما می‌توانید به آسانی از مشاوره قبل از ویزیت و بررسی‌های بالینی استفاده کنید و یک انتخاب مناسب و دقیق را برای ایمپلنت دندان خود داشته باشید. در صورتی که قصد انجام ایمپلنت یک یا چند دندان خود را زیر نظر بهترین دندانپزشک برای داشتن دندان‌هایی زیبا و سالم دارید، پیشنهاد می‌کنیم به کلینیک دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی مراجعه کنید و لبخندی زیبا را به خود هدیه دهید. برای این امر با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان