ایمپلنت سوئیسی در مطب دکتر بهمنی

کاشت دندان در زعفرانیه

محتوای جدول

ایمپلنت سوئیسی در مطب دکتر بهمنی را تجربه کنید.

ایمپلنت سوئیسی چیست؟ به پایه‌ای برای دندان گفته می‌شود که جایگزین ریشه دندان و جنس آن‌ها از تیتانیوم خالص است. ایمپلنت قابلیت جابجایی و سازگاری با دندان را دارد و به شکل یک میله باریک داخل استخوان فک قرار می‌گیرد. در کلینیک دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی از بهترین و مجهزترین دستگاه‌ها و امکانات استفاده می‌شود تا شما بتوانید بدون درد و ناراحتی از زیبایی دندان خود لذت ببرید. استفاده از کادر مجرب و تکنولوژی به روز در کلینیک دکتر بهمنی ، این امکان را به شما می‌دهد که با خیال راحت از خدمات این مرکز استفاده نمائید.

ایمپلنت سوئیسی

امروزه علم و تکنولوژی با سرعت بالایی در حال پیشرفت هستند اما برخلاف این امر، مراقبت و نگهداری از دندان برای همه مردم جهان به خصوص ایرانی‌ها به معضل بزرگی تبدیل شده است. پیش از این دندانپزشکان جهت درمان دندان درد و پوسیدگی دندان از پل و پروتزهای دندان استفاده می‌کردند.در حال حاضر یکی از گزینه‌های مناسب و موفق در این زمینه ایمپلنت دندان است. ایمپلنت سوئیسی که در واقع همان ریشه دندان مصنوعی است، به عنوان جایگزین مناسبی برای دندان استفاده می‌شود. با استفاده از اعمال جراحی داخل استخوان فک قرار می‌گیرد‌.

مزایای ایمپلنت سوئیسی چیست؟

ایمپلنت سوئیسی بیشتر از ۳۰ سال است که موفق عمل کرده و بالغ بر ۵ میلیون نفر در سال از آن بهره می‌گیرند. این نوع از ایمپلنت موقع خندیدن و صحبت کردن و یا حتی غذا خوردن لغزش ندارد. حفظ سلامت استخوان فک یکی از مزایای مهم آن به شمار می‌آید. ایمپلنت‌ها امکان یک زندگی با لبخند زیبا و آرامش را به شما هدیه می‌دهند و باعث افزایش اعتماد به نفس شما می‌شوند.

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟

هزینه ایمپلنت سوئیسی به موارد زیادی از جمله هزینه‌ای که برای پروتز روی ایمپلنت گرفته می‌شود و هزینه کاشت آن در فک بستگی دارد. شما می‌توانید با مرکز ایمپلنت در شمال تهران تماس بگیرید و از قیمت‌های به روز آن مطلع شوید.

"<yoastmark

ایمپلنت دندان مناسب چه کسانی است؟

این روش جای دندان‌هایی که به هر دلیلی از دست رفته‌اند را بگیرد و زیبایی لبخند را به شما برگرداند. خیلی از افراد بزرگسال به دلیل از دست رفتن دندان‌ها فضای خالی زیادی داخل دهان دارند که باعث تغییر شکل لثه و جابجایی دندان‌ها می‌شود و روی چهره هم تاثیر منفی می‌گذارد. استفاده از ایمپلنت سوئیسی یکی از راهکارهایی است که به آن‌ها برای داشتن چهره‌ای زیبا کمک می‌کند. ایمپلنت نیاز به جراحی دارد و لازم است که بدن سالم باشد. همچنین برای حمایت از ایمپلنت نیاز است که لثه سالم و بدون آسیب باشد. مراقبت‌های بعد از انجام این عمل هم باید به صورت مرتب و دقیق انجام شوند.

اجزای تشکیل‌دهنده ایمپلنت

ایمپلنت از سه قسمت تشکیل شده است که به شرح زیر هستند:

پایه ایمپلنت

اولین بخش پایه ایمپلنت است که شامل یک پیچ تیتانیومی می‌باشد و با استخوان بدن ترکیب می‌شود. این پایه مانند ریشه طبیعی دندان عمل می‌کند و جای ریشه را می‌گیرد.

تاج ایمپلنت

 دومین بخش تاج ایمپلنت است که از مواد سرامیکی ساخته شده و مانند دندان طبیعی به نظر می‌رسد.

اتصال‌دهنده

در نهایت قسمت اتصال‌دهنده است که برای اینکه تاج به پایه ایمپلنت اتصال پیدا کند از آن استفاده می‌شود.

نتیجه گیری

شما می‌توانید با ایمپلنت اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید و به راحتی و بدون دغدغه غذا بخورید، لبخند بزنید و با دیگران صحبت کنید. دکتر بهمنی به عنوان یکی از بهترین دندانپزشکان در مرکز ایمپلنت در شمال تهران به شما کمک می‌کند تا دندان‌های زیبا و درخشان داشته باشید. ایمپلنت سوئیسی  که یکی از فوق‌العاده‌ترین نوع ایمپلنت دندانی است، بهترین جایگزین دندان‌های شما است. دکتر بهمنی که یکی از مشهورترین افراد در این زمینه است به بهترین نحو این کار را برای شما انجام خواهد داد. فقط کافی است که با شماره تلفن‌های این مرکز تماس بگیرید و با کمک مشاوران عالی کلینیک دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی، بهترین انتخاب را داشته باشید. تمامی اصول بهداشتی و تخصصی در این کلینیک به صورت دقیق انجام می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان