بهترین قیمت ایمپلنت در شمال تهران

بهترین قیمت ایمپلنت در شمال تهران

محتوای جدول

بهترین قیمت روش ایمپلنت دندان را در کلینیک دکتر بهمنی خواهید یافت

بهترین قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟چه عواملی بر این قیمت تاثیر می‌گذارند؟ همان‌طور که می‌دانید ایمپلنت یکی از بهترین روش‌ها برای جایگزینی دندان از دست رفته است. قیمت این روش با توجه به عوامل متعددی تعیین می‌شود. دکتر حسین بهمنی به عنوان یکی از بهترین دندانپزشکان کشور، ایمپلنت را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام داده و زیبایی دوباره‌ای به لبخند شما می‌بخشند. در صورتی که تمایل به اطلاع از قیمت و هزینه ایمپلنت دندان و عوامل مؤثر بر آن دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ایمپلنت چیست؟

بهترین قیمت ایمپلنت دندان را با توجه به نوع ایمپلنت می‌توان تعیین کرد. در تعریف کلی ایمپلنت یک روش مناسب جهت جایگزینی دندان از دست رفته به شمار می‌آید. انواع متفاوتی از ایمپلنت دندان وجود دارد که می‌تواند به صورت تک دندان یا تمام فک انجام شود. در این روش باید استخوان کافی جهت انجام ایمپلنت و کاشت دندان وجود داشته باشد. در غیر این صورت این استخوان را با پیوند استخوان تقویت می‌کنند تا بتوانند ایمپلنت را به خوبی انجام دهند. موفقیت این روش درمان، بالای ۹۷ درصد و با طول عمر بسیار بالایی است.

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان

بهترین قیمت ایمپلنت دندان با توجه به تاثیر برخی عوامل تعیین می‌شود. این عوامل به وضعیت سلامت دهان و فک، میزان بودجه و کیفیت ایمپلنت انتخابی بستگی دارد.این عوامل شامل موارد زیر هستند:

 • تعداد ایمپلنت‌های انجام شده برای بیمار
 • انجام پیوند استخوان در صورت نیاز
 • جنس و کیفیت ایمپلنت مصرفی
 • کشور سازنده ایمپلنت دندان
 • نوع متریال ایمپلنت به کار رفته
 • زمان کاشت ایمپلنت دندان
 • میزان تخصص پزشک متخصص ایمپلنت
 • انجام سینوس لیفت در صورت نیاز
 • میزان به روز بودن تجهیزات

در ادامه به بررسی دقیق‌تر هریک از این عوامل می‌پردازیم.

کیفیت برند ایمپلنت دندان

بهترین قیمت ایمپلنت دندان به برند آن بستگی دارد. این برند‌ها در مدل‌های متفاوتی وجود دارند و ساخته کشور‌های گوناگونی هستند. هزینه پایه این برندها متفاوت است.

کیفیت روکش ایمپلنت

کیفیت روکش ایمپلنت بر هزینه نهایی کاشت دندان بسیار تأثیرگذار است. این روکش‌ها در سه نوع PFM ،ZIRCONIA ،E-MAX موجود بوده و هر کدام از آن‌ها دارای قیمت متفاوتی هستند.

میزان تخصص متخصص ایمپلنت

تجربه و تبحر متخصص ایمپلنت یک عامل مهم بر طول عمر و هزینه ایمپلنت است. به طور حتم هزینه یک متخصص ایمپلنت بسیار بالاتر از یک دندانپزشک عمومی خواهد بود.

میزان به روز بودن تجهیزات

بهترین قیمت ایمپلنت دندان به طور غیرمستقیم از میزان به روز بودن تجهیزات مورد استفاده در ایمپلنت نیز تاثیر می‌پذیرد. هر اندازه دستگاه‌های مورد استفاده پیشرفته‌تر باشند، هزینه نهایی ایمپلنت بالاتر خواهد رفت.

سینوس لیفت و پیوند استخوان

سینوس لیفت و پیوند استخوان نیز به عنوان دو عامل مهم بر هزینه نهایی کاشت دندان تاثیر می‌گذارند. هرکدام از این دو عامل بر حسب نیاز بیمار انجام می‌شوند و دارای قیمت‌های متفاوتی هستند.

انواع ایمپلنت

بهترین قیمت ایمپلنت دندان به نوع ایمپلنت نیز بستگی دارد. ایمپلنت‌ها دارای انواع مختلفی از جملهایمپلنت فوری، مینی ایمپلنت و ایمپلنت دیجیتال هستند. باید در نظر داشت که هرکدام از این موارد دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. معمولا ایمپلنت‌های دیجیتال نسبت به ایمپلنت‌های معمولی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. علت این امر استفاده از تجهیزات و تکنولوژی‌های بالاتر در ایمپلنت‌های دیجیتال است.

بهترین قیمت ایمپلنت
بهترین قیمت ایمپلنت

مهم‌ترین مزایا و فواید ایمپلنت

بهترین قیمت ایمپلنت دندانهمان‌طور که گفته شد با توجه به عوامل مختلف، متغیر است. اما باید در نظر داشت که این روش درمانی، به عنوان بهترین روش برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته و درمان بی‌دندانی شناخته می‌شود. فواید بی‌شمار ایمپلنت به شرح زیر است:

 • شبیه بودن به دندان طبیعی
 • صدمه ندیدن سایر دندان‌ها با این روش
 • طول عمر بالا
 • امکان جایگزینی مجدد برای ایمپلنت از بین رفته
 • حفظ شدن فرم صورت با ایمپلنت

نتیجه گیری

بهترین قیمت ایمپلنت دندان همیشه به معنای ارزان‌ترین قیمت نیست. شما می‌توانید با انتخاب بهترین دندانپزشک و متخصص ایمپلنت و در سن مناسب ایمپلنت دندان، اقدام به کاشت دندان‌های خود کنید و با کیفیت‌ترین نتیجه کاشت را با مناسب‌ترین قیمت تجربه کنید. گاهی ارزان بودن به معنای کیفیت پایین خدمات است پس سعی کنید همیشه بهترین انتخاب را انجام دهید نه صرفا ارزان‌ترین انتخاب، چرا که کیفیت و نتیجه نهایی، در گرو انتخاب درست شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان