لمینت دندان طرح لبخند در شمال تهران

انواع لمینت دندان

محتوای جدول

داشتن لبخندی زیبا و جذاب با دکتر بهمنی در کلینیکی مجهز 

امروزه با توجه به علاقه‌ عموم افراد برای داشتن لبخندی زیبا و پیشرفت علم دندان  پزشکی در حیطه زیبایی روش‌های بسیار جدیدی برای مرتب و سفید شدن دندان‌ها به ‌وجود آمده است که یکی از آن‌ها لمینت دندان طرح لبخند است. این نوع لمینت دندان یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن یک لبخند زیبا است به خصوص لمینت سرامیکی که روش بسیار خوبی  برای پوشاندن مشکلات دندان است.

کلینیک دکتر حسین بهمنی با ارائه با کیفیت‌ترین خدمات و استفاده از بهترین برند‌های روز دنیا به عنوان یکی از بهترین مراکز دندان پزشکی زیبایی با کادری مجرب می‌تواند لبخند زیبایی که انتظارش را دارید برای شما فراهم کند.

"<yoastmark

لمینت چیست؟

لمینت روکشی نازک و همرنگ دندان است که برای بهبود زیبایی لبخند و ظاهر کلی افراد استفاده می‌شود. لمینت‌ها می‌توانند از جنس پرسلن (چینی) و یا مواد کامپوزیت رزین باشند که بعضی افراد روکش‌های پرسلن را به خاطر این‌ که در مقابل لکه‌ها مقاوم‌تر هستند ترجیح می‌دهند.

با کاربرد‌های لمینت  آشنا هستید؟

لمینت دندان طرح لبخند یکی از روش‌های بسیار خوب ترمیم لبخند است که با قرار دادن پوشش‌های مخصوصی بر روی دندان‌های شما، مشکلاتی که باعث شده‌اند زیبایی دندان شما کاهش یابد را رفع می‌کند. در ادامه شما را با کاربرد‌های جذاب آن آشنا می‌کنیم‌:

  1. قابل استفاده برای اصلاح شکل،فرم و ساختار دندان افراد
  2. اصلاح نامرتبی مختصر در دندان‌ها
  3. بستن فاصله بین دندان‌ها
  4. تغییر دادن رنگ دندان‌ها به حالت بسیار روشن
  5. تغییر رنگ‌هایی که مقاوم به بلیچینگ هستند.

مزایای لمینت را بدانید

لمینت مزایای زیادی دارد که در ادامه به چند مورد بسیار مهم آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  1. ظاهر لبخند را اصلاح می‌کند.
  2. 2.در برابر زرد شدن مقاوم هستند.
  3. 3.ظاهر کاملا طبیعی دارد.
  4. دوام و طول عمر زیادی دارد.

انواع لمینت دندان طرح لبخند

لمینت دندان به طور کلی از لحاظ نوع مواد به دو دسته تقسیم می‌شود. نوع سرامیکی که اسم دیگر آن پرسلن ونیر است که یک پوشش نازک سرامیکی با قطر کم می‌باشد. نوع دیگر نیز کامپوزیتی است که این نوع از جنس پلیمر نوعی پلاستیک هم‌رنگ دندان بوده و به صورت مستقیم روی دندان‌ها قرار گرفته است.

مراقبت‌های بعد از لمینت

بعد از انجام لمینت امکان دارد حساسیت موقت به نوشیدنی‌های گرم و سرد وجود داشته باشد اما این حساسیت در مدت کمی از بین می‌رود. بعد از لمینت حداقل در روز دو بار و منظم مسواک بزنید و سعی کنید  روزانه استفاده از نخ دندان را در برنامه خود قرار بدهید. بهتر است از مصرف مواد خوراکی رنگ‌دار پرهیز کنید.

لبخندی زیبا با لمینت طرح لبخند
لبخندی زیبا با لمینت طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

در این قسمت از مطلب شما‌ را با لمینت دندان طرح لبخند یا طراحی لبخند آشنا می‌کنیم. طراحی لبخند به افراد کمک می‌کند لبخندی زیبا داشته باشند آن هم از طریق تغییراتی در فرم لثه، طول دندان، فاصله دندان‌ها و برجستگی دندان‌ها تا در نهایت هماهنگی و هارمونی اجزای صورت و شکل دندان‌ها ایجاد شود. لمینت  دندان طرح لبخند یکی از روش‌هایی است که به واسطه آن‌، رنگ و شکل و فرم را اصلاح می‌کنند و لبخند زیبایی را برای افراد ایجاد خواهند کرد.

فواید اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند نه  تنها برای کسانی که دندان‌های خراب، نامرتب و شکسته دارند استفاده می‌شود بلکه برای افراد با دندان‌های سالم، گاهی اوقات برای تغییرات کوچک در فرم و یا سفید کردن دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع لمینت نقش بسیار خوبی در بهتر شدن زیبایی لبخند و دندان‌ها دارد.

نتیجه گیری

لمینت یکی از بهترین کار‌های زیبایی برای دندان‌ها است که به افراد کمک می‌کند لبخندی زیبا‌، دندان‌هایی سفید و یکدست داشته باشند. در این بین یکی از دغدغه‌های افراد انتخاب فردی حاذق است تا با خیالی آسوده پروسه درمان را انجام دهند. کلینیک دکتر حسین بهمنی می‌تواند این احساس اطمینان را در طی پروسه درمان برای شما فراهم کند. این کلینیک که می‌توان از آن به عنوان بهترین کلینیک‌ دندان پزشکی شمال تهران یاد کرد شما را طی درمان به صورت حرفه‌ای همراهی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان