لمینت سرامیکی ایمکس در زعفرانیه

انتخاب رنگ لمینت دندان

محتوای جدول

لمینت سرامیکی ایمکس در زعفرانیه روشی نوین برای احیای لبخندی سرشار از حس خوب بودن

در حال حاضر روش‌های زیبایی دندان در حوزه دندانپزشکی بسیار در بین مردم رواج داشته و افراد می‌توانند با توجه به هزینه و وقتی که می‌خواهند صرف کنند، یکی از راه‌های کاربردی و موثر را انتخاب کنند. ونیرها هم به اصطلاح لایه‌های نازک مواد رنگی دندان هستند که در قسمت جلو دندان‌ها تغییر رنگ پیدا کرده و آسیب‌دیده متصل می‌شوند تا این مشکلات را رفع کنند. لمینت سرامیکی ایمکس هم یکی از رایج‌ترین انواع روکش‌ها است که زیبایی خارق‌العاده‌ و درخشش طبیعی‌ را به لبخند شما می‌بخشد.
در این راستا کلینیک دکتر حسین بهمنی با دارا بودن تجهیزاتی بروز و مدرن کلیه خدمات مربوط به لمینت سرامیکی دندان را انجام می‌دهد.

لمینت سرامیکی ایمکس چیست؟

ونیرهای ایمکس از سرامیک شیشه لیتیوم دی سیلیکات ساخته شده‌اند. مقاومت بسیار خوب و زیبایی منحصر به فردی دارند. خواصی مانند درخشندگی، شفافیت و انتشار نور برای تکثیر ساختار دندان طبیعی شما از دیگر ویژگی‌های این نوع لمینت است. این لمینت با استحکام بالا و سرامیک فشرده، مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر شکستگی دارد که این ویژگی موجب می‌شود تولید آن در لایه‌های بسیار نازک انجام شود.
لمینت ایمکس به علت ویژگی‌های متمایزکننده در درمان دندانپزشکی ترمیمی زیبایی، بسیار موثر عمل می‌کند. برای ایجاد تاج‌های دندان‌های شکسته و آسیب‌دیده از لمینت سرامیکی ایمکس استفاده می‌شود. این روش دارای محبوبیت بالایی است.دلیل محبوبیت نیز ایجاد ظاهری طبیعی به دندان‌های شما است. لمینت سرامیکی ایمکس یک روش آسان است و فرد بعد از اینکه از دندانپزشکی خارج می‌شود می‌تواند بدون کمترین مراقبت‌ها به کارهای روزانه خود بپردازد.

مراحل کاشت لمینت سرامیکی ایمکس

کاشت لمینت معمولاً به دو تا سه جلسه مراجعه به دندانپزشک نیاز دارد و در طی یک دوره‌ دو هفته‌ای می‌تواند تکمیل شود.

بررسی دندان‌ها

در جلسه اول این روش درمانی دندانپزشکی زیبایی، دندان‌های بیمار مورد بررسی قرار می‌گیرند و با توجه به عیوب ظاهری، دندان را آماده می‌کنند. بعد از آن قالبی از دندان‌ها تهیه می‌شود و برای طراحی و تولید لمینت سرامیکی ایمکس به آزمایشگاه ارسال می‌شود.

تشخیص و مشاوره

در مرحله تشخیص و مشاوره آماده‌سازی دندان‌ها با توجه به نظر و سلیقه بیمار انجام می‌گیرد. با مشاوره درست دندانپزشک رنگ، سلیقه و تعداد دندان‌های انتخاب شده  را با اطمینان انتخاب می‌کند.

آماده‌سازی دندان

سطح مینای دندان در لمینت سرامیکی ایمکس تراشیده نمی‌شود. ممکن است در مواقعی که دندان دچار پوسیدگی جزئی باشد یا ارتفاع و ضخامت دندان با هم همخوانی نداشته باشد، کمی نیاز باشد تا مینای دندان را تراشید.
زمانی که آماده‌سازی دندان‌ها به طور کامل انجام شد، قالب فیزیکی و دیجیتالی از آن‌ها تهیه می‌شود و بعد به آن‌ها را به لابراتور می‌فرستند. در صورتی که مطب مجهز به تکنولوژی کدکم باشد، حداکثر طی دو روز لمینت سرامیکی ایمکس طراحی و تولید می‌شود.

لمینت سرامیکی ایمکس
لمینت سرامیکی ایمکس

باندینگ

مرحله باندینگ لمینت ایمکس بدین صورت است که از چسب مخصوصی برای پیوند بین لمینت دندان و مینا استفاده می‌کنند و سایه رنگ مناسب را برای هماهنگی بیشتر میان ونیر و سایر دندان‌های طبیعی انتخاب می‌کنند.

لیزر

لمینت سرامیکی توسط دندانپزشک در محل مناسب قرار می‌گیرد. سپس از لیزر مخصوص برای فعال شدن مواد شیمیایی در چسب‌ها استفاده می‌کنند. در نهایت هر گونه چسب اضافی از روی دندان‌ها پاک می‌شوند. در صورت نیاز تغییرات لازم اعمال خواهد شد.
بعد از تمام این مراحل بیمار باید با رعایت تمام نکات بهداشت دهان و دندان در نگهداری و سلامت لمینت خود کوشا باشد.

سخن پایانی

اگر شما هم به دنبال کلینیک و دندانپزشکی ماهر در زمینه درمان‌های زیبایی هستید و می‌خواهید با اطمینان پروسه درمان خود را به آن‌ها بسپارید، می‌توانید با مراجعه به سایت دکتر حسین بهمنی با خدمات و کلینیک ایشان بیشتر آشنا شوید. سپس با آگاهی کامل و خیالی آسوده برای انجام خدمات موردنظر مراجعه کنید. تمامی خدمات مربوط به لمینت دندان در این کلینیک انجام می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مجموعه به صورت تمام وقت به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان