لمینت سرامیکی در مقدس اردبیلی

انواع لمینت دندان

محتوای جدول

لمینت سرامیکی را در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی در مقدس اردبیلی را تجربه کنید.

یکی از دغدغه‌های امروزه مردم داشتن دندان‌های سالم و زیبا است. دندان‌های زیبا نه تنها در زیبایی بلکه در وجه اجتماعی افراد نیز تاثیر بسیار زیادی‌ دارند. یکی از روش‌های زیبایی دندان که توانسته طرفداران زیادی را جذب خود کند لمینت دندان است. در این راستا دکتر حسین بهمنی در بهترین کلینیک لمینت در شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات لمینت دندان می‌باشد. در صورتی که به دنبال زیبایی دندان‌ها هستید با مراجعه به این کلینیک از کلیه خدمات با بهترین قیمت بهره‌مند خواهید شد. پس با نگاه گرمتان تا انتها این مطلب ما را همراهی کنید.

لمینت و انواع آن

در واقع لمینت‌ها یک نوع پوسته نازک هستند که به صورت اختصاصی و سفارشی برای هر فرد تولید می‌شوند. این پوسته‌های نازک سطح جلویی دندان را می‌پوشانند و باعث بهتر شدن ظاهر آن می‌شوند. لمینت‌ها از جنس سرامیک یا کامپوزیت تهیه می‌شوند. تنها تفاوت آنها این است که روکش‌های سرامیکی در برابر لکه نسبت به روکش‌های کامپوزیتی بهتر عمل می‌کنند و نور را طبیعی‌تر بازتاب می‌کنند.

لمینت سرامیکی

همانطور که گفته شد جنس این نوع لمینت‌ها از سرامیک است. قطری حدود 5/0 میلی‌متر دارند با نام پرسلن ونیر نیز می‌شناسند. لمینت‌های سرامیکی را پزشک مربوطه با استفاده از یک باند کوچک رزینی روی دندان‌ها می‌چسباند تا باعث پوشش نواقصی چون شکستگی، ترک، زردی و شوند. این نوع لمینت‌ سرامیکی در مقدس اردبیلی بسته به توجه و رسیدگی افراد بین 10 الی 20 سال عمر می‌کند.

در این قسمت برخی از مزایا این نوع لمینت را بیان می‌کنیم:

  • تاثیر و فشاری بر روی لثه نمی‌آورند.
  • ظاهری بسیار زیبا و طبیعی را به افراد هدیه می‌دهند.
  • در برابر لکه‌ها بسیار مقاوم عمل می‌کنند.
  • انتخاب رنگ آن‌ها به عهده خود کاربر است.
 لمینت دندان
لمینت دندان

مراحل لمینت سرامیکی در مقدس اردبیلی

لمینت‌های کامپوزیتی در مطب مورد نظر توسط دندان‌پزشک ساخته می‌شوند و در همان جلسه ابتدایی بر روی دندان‌های بیمار قرار می‌گیرند. اما لمینت‌ سرامیکی در مقدس اردبیلی به این راحتی‌ها نصب نخواهد شد. ابتدا کمی از سطح روی مینای دندان را تراش می‌دهند و با یک ترمیم موقت آن را برای مدتی ثابت نگه می‌دارند تا لمینت با اندازه دقیق ساخته شود و برای دندان‌پزشک ارسال شود. سپس دندان‌پزشک لمینت را با مواد مخصوصی که مانند چسب عمل می‌کند به دندان‌های بیمار متصل خواهد کرد.

لمینت برای چه افرادی مناسب است؟

تمامی افرادی که نیاز به ترمیم و اصلاح نقص در ظاهر دندان‌های خود هستند می‌توانند لمینت کنند. به طور کلی باید گفت که انجام لمینت مختص به افراد خاص یا گروه‌های سنی مختلف نمی‌شود و همگان با انجام این روش درمانی به نتیجه دلخواه خود می‌رسند.

چگونه می‌توان بهترین لمینت را انتخاب کرد؟

لمینت‌ها با قیمت‌های متنوع و ویژگی‌های مختلف وجود دارند. هر کدام نیز دارای مزایا و معایب منحصر به فرد خود هستند. اما مهم‌ترین فاکتور که تعیین می‌کند چگونه بهترین لمینت را تهیه کنید قیمت آن است. معمولا هر چقدر هزینه بیشتری برای متریال لمینت پرداخت شود دوام و بازخورد بهتری را از خود بجای می‌گذارد. البته ناگفته نماند که انتخاب ظاهر لمینت سرامیکی نیز بسیار موثر است. برای مثال فرد باید تصمیم بگیرد که دوام بیشتر یا زیبایی ظاهری را ترجیح می‌دهد یا بالعکس.

نتیجه‌گیری

انجام لمینت سرامیکی در مقدس اردبیلی یکی از راه‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند که بهترین لمینت را انتخاب کنید. چون سلامت ظاهری دندان‌ها تاثیر بسیار زیادی در جذابیت چهره و لبخند افراد دارد. با انجام این روش درمانی زیبایی به راحت‌ترین شکل ممکن به این زیبایی دست خواهید یافت. حال که به طور کامل از چیستی و چگونگی این روش درمانی آگاه شدید، برای انجام لمینت به کلینیک لمینت دندان نیاوران مراجعه کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان