مشاوره انتخاب برند ایمپلنت در خیابان فرشته

مشاوره انتخاب برند ایمپلنت در خیابان فرشته

محتوای جدول

برند ایمپلنت را با مشورت یک متخصص دندانپزشکی زیبایی انتخاب کنید.

یکی از شیوه‌های نوین جهت دارا بودن دندان‌هایی سالم ایمپلنت دندان است. این شیوه روش‌های متفاوتی دارد و باید از برندهای معتبر استفاده شود. در کلینیک دکتر حسین بهمنی با امکانات به‌روز، فضایی آرام و دلنشین را برای مراجعین خود فراهم نموده‌ایم تا با اطمینان خاطر همراه بهترین دندانپزشک زیبایی شمال تهران در کنار شما باشیم. کلیه خدمات دندانپزشکی در این کلینیک دارای ضمانت و تا نتیجه مطلوب، در کنار شما خواهیم بود. در این مطلب شما را با انواع برند ایمپلنت آشنا خواهیم کرد.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان یک پایه است که به عنوان جایگزین ریشه دندان از بین رفته در استخوان فک جایگذاری می‌شود. این وسیله درمانی از جنس فلز و در اکثر موارد از تیتانیوم ساخته شده است.

باکیفیت‌ترین ایمپلنت در چه کشوری ساخته می‌شود؟

این سوال اساساً سوال اشتباهی است. زیرا در هر کشور کارخانه‌ها ایمپلنت‌ها را با کیفیت‌های مختلفی می‌سازند.از این‌رو نمی‌توان گفت اگر ایمپلنتی در آمریکا ساخته شده باشد ایمپلنت باکیفیتی است. از همین‌ رو برای انتخاب برند ایمپلنت نیازمند مشاوره از طرف فرد معتمد و دارای سابقه هستید.

کدام برند ایمپلنت دندان بهتر است؟

زمانی که قصد استفاده از ایمپلنت دندان را دارید، موضوعی مهم‌تر از اینکه ایمپلنت دندان در کدام کشور ساخته شده‌ است یا اینکه از چه برند ایمپلنتی استفاده می‌کنید وجود دارد. متخصص دندانپزشک شما مهم‌تر از موارد بالا است، زیرا دندانپزشک ایمپلنت را در دهان شما کار می‌گذارد. حتی اگر از معروف‌ترین برند ایمپلنت استفاده کنید ولی دندانپزشک شما مهارت و توانایی لازم را نداشته باشد ممکن است نتیجه مطلوبی را کسب نکنید.

با در کنار هم قرار گرفتن دو عامل دندانپزشک مجرب و توانا و ایمپلنت باکیفیت است که می‌توان نتیجه مطلوب را کسب کرد. از این رو پیش از اینکه به دنبال پیدا کردن بهترین نوع ایمپلنت باشید بهتر است به دنبال این باشید که کدام دندانپزشک یا کدام کلینیک می‌تواند به شما بهترین مشاوره را در خصوص برند ایمپلنت دندان و بهترین پشتیبانی را در مسیر طولانی مدت ایمپلنت دندان ارائه ‌دهد.

انواع برند ایمپلنت دندان

حال با توجه به نکات فوق به معرفی بهترین برند‌های ایمپلنت دندان می‌پردازیم.

zimmer

از بهترین برند‌های ایمپلنت آمریکایی می‌توان از برند zimmer که در لیست پنج نوع برتر قرار دارد نام برد. از مزیت‌های این برند ایمپلنت نسبت به دیگر برندها می‌توان از درد کم‌تر پس از جراحی نام برد.

F&B

یکی از برترین برندهای ایمپلنت کره‌ای که توسط بسیاری از دندانپزشکان برتر تهران استفاده می‌شود، برند F&Bمی‌باشد. این برند علاوه بر اینکه دارای کیفیت بالایی است، دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشد. این مسئله به تنهایی مزیت بزرگی برای این برند ایمپلنت نسبت به برندهای آلمانی، سوئیسی و آمریکایی به شمار می‌آید. این نوع ایمپلنت دارای قوی‌ترین اتصال بین پایه ایمپلنت با پروتز در میان تمامی برندهای کره‌ای است.

انتخاب برند ایمپلنت
انتخاب برند ایمپلنت

Human tech

از دیگر برندهای باکیفیت ایمپلنت می‌توان از برند آلمانی Human tech یاد کرد. این نوع از با کیفیت‌ترین برندهای موجود در بازار ایران است.

ITI

از جمله برندهای باکیفیت ایمپلنت دندان می‌توان از نوع سوئیسی اشترومن ITI نام برد این نوع از بهترین برندهای ایمپلنت در جهان است. این نوع ایمپلنت برای ایمپلنت فوری مناسب است.

3I

دیگر نوع باکیفیت آمریکایی ایمپلنت دندان نوع تری ای است که طراحی ویژه آن (پلتفورمسوئیچینگ) موجب این امر شده‌ است که تحلیل استخوانی پس از کاشت ایمپلنت در استخوان فک کاهش یابد. از نکات منفی این نوع می‌توان از هزینه بسیار بالای آن یاد کرد.

یکی دیگر از برندهای آمریکایی ایمپلنت دندان نوع نابلبایوکر می‌باشد. این برند ابتدا در کشور سوئد توسط پروفسور برنمارک معرفی شد و سپس حق ساخت این نوع توسط آمریکایی‌ها خریداری شد. درصد موفقیت این نوع بسیار بالا بوده و جز موفق‌ترین برندهای ایمپلنت در دنیا می‌باشد.

نتیجه گیری

کلینیک دکتر حسین بهمنی به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌ها برای اجرای ایمپلنت در شمال تهران می‌تواند با فراهم کردن بهترین شرایط برای شما از جمله محیطی آرام و بهداشتی، مشاوره پیش از انجام خدمات دندانپزشکی و پشتیبانی پس از انجام خدمات دندانپزشکی تجربه‌ای موفق از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی را به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان