نمونه کار لمینت دندان در تجریش

لمینت دندان

محتوای جدول

انواع لمینت دندان در تجریش در کلینیک دکتر بهمنی با تجهیزاتی بروز و مدرن

لمینت دندان چیست؟ چه دندان‎‌هایی باید لمینت شوند و مراحل ساخت و هزینه ساخت آن چقدر است؟ همچنین روش‎‌های مراقبت از لمینت دندان چیست؟ در این مطلب همراه ما باشید تا پاسخ این سوالات را بیان کنیم. در این راستا کلینیک دکتر حسین بهمنی ارائه‌دهنده انواع لمینت دندان در تجریش می‎‌باشد. استفاده از بهترین برندها مانند لمینت سرامیکی دندان جنس ips آلمان باعث شده تا تعداد مراجعین کلینیک روز به روز افزایش یابند.

لمینت دندان چیست؟

به روکش دندان با لایه‎‌هایی به رنگ مینای دندان لمینت دندان گفته می‎‌شود. با این کار رنگ، شکل، اندازه و طول دندان تغییر می‌کند.

لمینت دندان در تجریش مناسب چه دندان‎‌هایی است؟

دندان‎‌هایی دارید که رنگ‎شان تغییر کرده است یا لکه‎‌هایی بر روی آن‌ها دیده می‌شود؟ می‎‌خواهید همیشه دندان‎‌های ظریف‎‌تر و درخشان‎‌تری داشته باشید. دارای دندان‎‌هایی هستید که فرسوده، خورده یا شکسته شده‌‎اند. از دندان‎‌هایی که نامرتب، ناهموار یا نامنظم رشد کرده‌‎اند، خجالت‎‌زده می‎‌شوید. شما بهترین گزینه برای انجام لمینت دندان در تجریش هستید.

مراحل ساخت لیمنت دندان در تجریش

دندانپزشک از دندان‎‌های شما قالبی تهیه می‌کند. سپس روکش‎‌ها با استفاده از چسب مخصوص به سطح دندان چسبانده می‌شوند. روکش‌های شما پس از محکم شدن در جای خود، لکه نشده یا از جای خود خارج نمی‌شوند‌. باید به اندازه دندان‌های طبیعی شما احساس راحتی کنید.
روند بهبودی نیز زمان زیادی طول نمی‌کشد. در عوض، هنگامی که روکش‌‎ها به خوبی چسبیدند، می‎‌توانید همانطور که به طور معمول می‌خواهید بخورید و بجوید.

هزینه لمینت دندان در تجریش چقدر است؟

هزینه لمینت تک دندان کاملا متاثر از عوامل مختلفی است. این قیمت به این بستگی دارد که آیا نیاز به تعویض دندان جلویی یا عقبی دارید. اغلب اتفاق می‌‎افتد که هزینه لمینت دندان جلو کمی بیشتر از لمینت پشت دهان است. تعداد دندان‎‌هایی که نیاز به روکش دارند و جنس لمینت نیز در قیمت تاثیر دارند.

چگونه از روکش‎‌های خود پس از لمینت دندان در تجریش مراقبت کنید؟

نگهداری از لمینت دندان همانند دندان‎‌های اصلی دارای اهمیت است. مسواک و نخ دندان را فراموش نکنید. یک هفته پس از لمینت دندان در تجریش باید به دندانپزشک مراجعه کنید تا عملکرد و واکنش دهان شما به لمینت را بررسی کند. حتی اگر مشکلی نداشته باشید. اگر عادت به دندان قروچه یا فشردن دندان‎‌های خود دارید، دندانپزشک به شما توصیه می‎‌کند که از محافظ دندان استفاده کنید.
همچنین باید به طور مستمر به پزشک خود مراجعه کنید. دندانپزشک در مدت زمان کوتاهی دندان‎‌های شما را بررسی می‎‌کند تا بتواند هر نشانه کوچکی از خرابی را بر روی لمینت شما پیدا کند.
لمینت دندان در تجریش نباید تحت فشار باشد همانند دندان‎‌های طبیعی که نباید تحت فشار باشند. به عنوان مثال از جویدن ناخن، خوردن یخ و باز کردن درب نوشیدنی با لمینت خودداری کنید.
اگر ورزش می‌کنید، بهتر است از محافظ دهان به منظور جلوگیری از صدمه به لمینت استفاده شود. با مراقبت صحیح، می‎‌توانید انتظار داشته باشد که روکش‌‎ها حدود 20 سال دوام بیاورند. پس از این مدت، ممکن است شخصی نیاز به تعویض آن‌ها داشته باشد.

نمونه کار لمینت دندان دکتر بهمنی
نمونه کار لمینت دندان دکتر بهمنی

چرا از لمینت سرامیکی در لمینت دندان در تجریش استفاده می‌شود؟

لیمنت سرامیکی نسبت به لمینت کامپوزیتی دارای زیبایی بهتر، مقاومت بالاتر و دوام بیشتر می‌باشد، پس اگر به زیبایی و طبیعی بودن دندان اهمیت می‎‌دهید، پیشنهاد ما استفاده از لمینت سرامیکی جنس ips آلمان است.

در ادامه نمونه کار لمینت دندان در تجریش را می‎‌توانید مشاهده کنید:

کلام آخر

اگر برای شما زیبایی دندان‌هایتان اهمیت دارد و می‌خواهید در عکس‌ها و فیلم‌ها لبخند شما همراه با دندان زیبا نمایان باشد. به دنبال یافتن بهترین کلینیک لمینت دندان طرح لبخد در شمال تهران برای لمینت دندان در تجریش باشید. کافی است با کلینیک دکتر حسین بهمنی تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. این کلینیک دارای چندین سال سابقه درخشان در کنار تجهیزاتی مدرن و بروز است. نمونه کارهای دکتر بهمنی را می‌توانید در پیج اینستاگرام ایشان ببینید و با اطمینانی کامل اقدام به لمینت دندان‌های خود نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان