کامپوزیت دندان برند سوئیسی در تجریش

انجام کامپوزیت دندان توسط پزشک مجرب در میدان ونک

محتوای جدول

 البخندی زیبا با دکتر حسین بهمنی با بهره بردن از تچهیزات روز دنیا و برندهای معتبر کامپوزیت

یکی از روش‌های درمانی برای زیبایی دندان، کامپوزیت است. کامپوزیت‌ها همرنگ دندان هستند و از نظر ظاهری تفاوت چندانی با دندان‌های طبیعی ندارند. در صورت نگهداری و مراقبت مناسب می‌تواند برای مدت زیادی مورد استفاده قرار گیرد.

کلینیک دکتر بهمنی بهترین کلینیک دندانپزشکی شمال تهران نیز در این زمینه بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. رضایت مراجعان پس از اتمام کار نشان‌دهنده دقت و تخصص کافی دکتر بهمنی در این حوزه است. به همین دلیل خیال شما از بابت یک پروسه درمانی مطلوب آسوده خواهد بود. در این مقاله می‌خواهیم شما را با کامپوزیت برند سوئیسی آشنا کنیم چرا که یکی از برندهای معروف و با سابقه در این حوزه است پس تا انتها با ما همراه باشید.

زیبایی با دندانهای طبیعی
زیبایی با دندانهای طبیعی

 برند سوئیسی کامپوزیت دندان

در روش زیبایی کامپوزیت یک ماده خمیری را بر روی دندان بیمار قرار داده و شکل دلخواه را در آن ایجاد می‌کنند. بعد از آن با تابش نوری خاص آن را محکم کرده و در آخرین مرحله هم از پولیش استفاده می‌کنند. دوام و طول عمر کامپوزیت دندان برند سوئیسی در تجریش هم مطلوب بوده و پس از سوار شدن بر روی دندان برای حداقل پنج سال کارایی خواهد داشت. انواع کامپوزیت برند سوئیسی را در شرکت‌هایSARMECO  و KERR و اشترومن می‌توان جستجو کرد. این دو شرکت بی‌نظیرترین کامپوزیت‌ها را می‌سازند تا لبخندی زیبا را به افراد هدیه دهند. کامپوزیت دندان برند سوئیسی یک تجربه عالی و تکرارنشدنی برای بیماران و مراجعان است.

کامپوزیت برند سوئیسی شرکت SAREMCO

یکی از برندهای مشهور در حوزه کامپوزیت، این برند است که کامپوزیت‌‌هایی با جنس متاکریلات را تولید و طراحی می‌کند. در حال حاضر از مشهورترین کامپوزیت‌های دندان که توسط این شرکت تولید شده است، نوع میکروهیبرید است. از مهم‌ترین مزیت‌های کامپوزیت‌ این شرکت، سازگاری بالا آن با دندان و آلرژیک بودن پایین مواد آن است که بسیار سریع با نور لیزر سفت می‌شود و چسب قوی‌تری هم دارد. مدل els این برند در سایه‌های رنگی متنوعی ساخته می‌شود که همین ویژگی‌ موجب شده است تا در بین متقاضیان طرفداران بسیاری پیدا کند. این نوع کامپوزیت شباهت بسیاری با دندان‌های طبیعی دارد. این شرکت در میان برندهای کامپوزیت دندان با تولید انواع چسب‌ها، باندینگ، رزین کامپوزیت و سرنگ‌های تزریق، نام خود را در عرصه بازار بر سر زبان‌ها انداخت و پیشرفت چشمگیری را برای خود رقم زد.

کامپوزیت برند سوئیسی شرکت Kerr

این برند در ابتدا فعالیت خود، به تولید کامپوزیت‌های پرکننده پوسیدگی دندان پرداخت که به علت کیفیت و دوام مطلوب مورد استقبال بسیاری از دندانپزشکان قرار گرفت. بعد از این دوره این برند اقدام به تولید رزین‌های کامپوزیت دندان با ویژگی‌های منحصر به فردی مانند انطباق با رنگ دندان طبیعی، مقاومت و استحکام بالا در برابر ساییدگی، سفت شدن سریع و سازگاری بالا با بافت دندان و …‌ کرد.

کامپوزیت اشترومن

از معروف‌ترین شرکت‌های ساخت کامپوزیت دندان، شرکت اشترومن است که کامپوزیت‌های مرغوبی را تولید می‌کند. این شرکت اقدام به تولید کامپوزیت‌‌ های دندان پلیمری اکریلات مونوکروماتیک یا چند لایه از نوع میکروفیلر کرده است. کامپوزیت برند سوئیسی ساخته شده توسط این شرکت استحکام فوق‌العاده‌ای دارد و در سایه رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود و دندانپزشک را قادر می‌سازد تا نمونه‌‌ای همرنگ با دندان بیمار را انتخاب کند. نمونه‌های تولید شده این شرکت با بافت دهان و دندان فرد سازگار هستند و تجمع پلاک‌ها اطراف آن‌ها کم‌تر است‌.

اگر به دنبال دندانپزشک خوب در زعفرانیه هستید دکتر بهمنی پیشنهاد نوفه به شما است.

لبخندی زیبا با کامپوزیت
لبخندی زیبا با کامپوزیت

نتیجه‌ گیری

یکی از روش‌های فوق‌العاده برای بیمارانی که قصد دارند  لبخندی زیباتر، درخشان‌تر و بدون عیب داشته باشند، کامپوزیت است. این روش خیلی سریع فرد را به نتیجه می‌رساند. همانطور که در این مقاله هم  توضیح دادیم شرکت‌های سوئیسی توانسته‌اند در این زمینه موفقیت چشمگیری داشته باشند و نمونه‌های خود را با کیفیت بالا عرضه کنند.

کلینیک دکتر بهمنی نیز با استفاده از متدهای نوین و تجهیزات پیشرفته و با استفاده از تمام برندهای معروف جهان از جمله کامپوزیت دندان برند سوئیسی در تجریش ، لبخندی زیبا را به شما هدیه خواهد داد و رضایت شما را جلب خواهد کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان