کلینیک ایمپلنت در فرمانیه

انتخاب برند ایمپلنت

محتوای جدول

دکتر حسین بهمنی دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندان در فرمانیه

یکی از روش‌های نوین در علم پزشکی برای جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته ایمپلنت در فرمانیه است. در نظر داشته باشید که فرآیند کاشت دندان کمی زمان‌بر خواهد بود. با این تفاسیر بیماران بین ۳ تا ۹ ماه درگیر جلسات درمانی خواهند بود. از این رو پیشنهاد ما به شما این است که در شهر بزرگی همانند تهران، دندانپزشکی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن مهارت‌های کافی در نزدیک‌ترین منطقه به شما باشد تا مجبور نباشید مسافت‌های طولانی را طی کنید و همچنین زمان و هزینه‌های با ارزش خود را هدر دهید.

اگر شما به دنبال دندانپزشک متخصص کاشت دندان در فرمانیه و یا اطراف آن هستید‌، بهترین دندانپزشک متخصص در این زمینه دکتر حسین بهمنی می‌باشند که در محیطی کاملا بهداشتی با تمامی تجهیزات روز دنیا اقدام به ارائه خدمات می‌کند.

ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟

یکی از مناسب‌ترین روش‌ها برای حل کردن معضل خوب جویدن غذا، خوب صحبت کردن، زیبایی دندان‌ها و همچنین نداشتن دندان‌ها می‌باشد.

ایمپلنت به صورت دائمی بوده و قابل برگشت نیست. با این روش علاوه بر زیبایی دهان و دندان می‌توان دندان‌ها را بازسازی و درمان کرد. در نظر داشته باشید که بعد از انجام ایمپلنت شما باید بهداشت دهان و دندان خود را بیشتر از قبل رعایت کنید و همچنین مراقبت‌های بعد از کاشت ایمپلنت را هم رعایت کنید‌. قبل از کاشت ایمپلنت باید دندانپزشک باتجربه‌ای را انتخاب کنید تا نتایج نهایی مورد رضایت شما باشد. 

انواع ایمپلنت در فرمانیه

ایمپلنت‌ها دارای انواع مختلفی هستند. در ادامه شما را با انواع آن آشنا خواهیم کرد:

ایمپلنت دندان اوردنچر

در این روش دو یا چهار ایمپلنت در فک پایین و بالا گذاشته می‌شود. در ادامه دست دندان‌ها روی آن‌ها قرار می‌گیرند. اوردنچر روی ایمپلنت‌ها قرار گرفته و متحرک هستند. این نوع ایمپلنت را می‌توان از دهان خارج کرد.

ایمپلنت All on 4

نوع دیگر ایمپلنت All on 4 است که در هر فک روی 4 تا 6 عدد ایمپلنت قرار می‌گیرد.

ایمپلنت پروتز ثابت

نوع بعدی ایمپلنت دندان، پروتز ثابت است. این روش نیاز بیشتری به تعداد ایمپلنت دندان دارد‌. در نظر داشته باشید که در این روش استخوان فک باید به اندازه کافی باشد تا بتوان ایمپلنت را در استخوان فک قرار داد. برای دانستن این موضوع دندانپزشک قبل از انجام کار میزان تراکم استخوان فک را بررسی می‌کند.

ایمپلنت فوری

در روش ایمپلنت فوری بعد از گذاشتن ایمپلنت مرحله ساخت پروتز را آغاز می‌کنند. این مرحله طولانی نبوده و نیاز به ۳ روز زمان دارد.

کاشت ایمپلنت دندان
کاشت ایمپلنت دندان

مراحل انجام ایمپلنت در فرمانیه

قبل از شروع هر کاری، در دندانپزشکی فرمانیه به طور کامل دندان‌های شما معاینه می‌شوند و در نهایت وضعیت فرد بررسی خواهد شد.بعد از بررسی‌های لازم و تایید دندانپزشک وارد مرحله بعدی می‌شویم. در این مرحله اطلاعاتی در رابطه با نحوه انجام این درمان در اختیار بیمار قرار می‌گیرد. همچنین طبق گفته‌های پزشک فرد بیمار باید عکس سی تی اسکن و رادیوگرافی را تهیه کند.

قرار دادن فیکسچر

در وهله اول برای درمان ایمپلنت فیکسچر را قرار می‌دهند. همانطور که می‌دانید اصلی‌ترین بخش درمان ایمپلنت، جراحی آن محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که پس از قرار دان فیکسچر دندانپزشک مدت زمانی را برای ترمیم در نظر می‌گیرد. مدت زمان ترمیم در فک پایین و بالا متفاوت است.

پروتز دندانی

پروتز دندان در دو روش ثابت و متحرک انجام می‌شود. روش پروتز ثابت در واقع همان روکش کردن است. فریم در این روش طی ۴ جلسه قالب‌گیری و امتحان تحویل بیمار داده می‌شود. حال اگر از پروتز متحرک استفاده شود، پروتز تنها با فشردن یک دکمه عمل می‌کند.

نتیجه‌گیری

داشتن دندان‌ در نحوه خوردن و زندگی شما تاثیرگذار خواهد بود. در صورتی که به دنبال کاشت دندان هستید باید یکی از معتبرترین کلینیک‌ها از جمله مرکز ایمپلنت در شمال تهران را انتخاب نمایید. ایمپلنت در فرمانیه یکی از درمان‌های زیبایی در کلینیک دکتر حسین بهمنی است. اگر شما هم به دنبال داشتن دندان‌هایی سالم و زیبا هستید می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان