یک لبخند کامل داشته باشید!

درباره کلینیک

مرکز دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی

مرکز دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی با گردآوری مجرب ترین و متخصص ترین پرسنل دندان پزشکی و با بهره‌ گیری از مدرن‌ترین تجهیزات، در شمال شهر تهران راه اندازی شده است.

ارائه با کیفیت‌ترین خدمات تخصصی دندانپزشکی در محیطی آرام و صمیمی و با کادری مجرب، از ویژگی‌های مرکز دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی است تا شما عزیزان به بهترین شکل خدمات دندانپزشکی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

درباره دکتر بهمنی

دکتر حسین بهمنی در سال ۱۳۸۸ از دانشگاه سنترو اسکولار موفق به اخذ مدرک دکترای دندانپزشکی شد، در سال ۱۳۹۰ وارد دوره فلوشیپ دندانپزشکی زیبایی شده و موفق به اخذ مستر فلوشیپ در رشته دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی گردیده است. ایشان به طور مستمر در کنفرانسهای علمی و در چندین پژوهش شرکت نموده و موفق به اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی گردیده است. ایشان عضو انجمن دندانپزشکان ترمیمی و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا AACD می باشد.


ملاقات

برای انجام برخی از خدمات زیبایی نیاز است حتما پزشک خود را حضوری ملاقات کنید.

رضایتمندی

بگذارید نمونه کارها با شما سخن بگویند؛ از هر دندانپزشکی نمونه کار بخواهید.

تشکیل پرونده

دریافت مشاوره به صورت تلفنی رویکرد حرفه ای نیست ما برای مراجعین خود پرونده رسیدگی تشکیل می دهیم.

کامپوزیت

مدت زمان درمان ونیر کامپوزیت کوتاه و تنها در یک جلسه برای یک فک است. امکان شکستن یا ترک خوردن آن حین درمان بسیار پایین است. نحوه انجام کامپوزیت به این صورت است که ابتدا دندانپزشک یک لایه نازک مواد کامپوزیتی را روی سطح دندان قرار میدهد. با نور مخصوصی به نام لایت کیور مواد روی سطح دندان را سفت می‌کند. پس از آن اعمال فرم دهی روی دندان انجام میشود. ضخامت قرار گرفتن این لایه بر روی دندان بسیار نازک است.هنر و تجربه پزشک تاثیر بسیار زیادی روی طبیعی جلوه دادن این موضوع دارد.

لمینت

لمینیت دندان یکی از روشهای اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی زیبایی و ترمیی میباشد که در بعضی از موارد جایگزین ارتودنسی شده است ولی هیچ وقت نباید لمینیت به عنوان معالجه ارتودنسی انجام شود چون لمینیت برای بدفرمی، بدرنگی و پوسیدگی مختصر دندان ها قابل استفاده میباشد و نه جایگزین ارتودنسی . لمینیت های سرامیکی مقاومت بیشتری نسبت به لامینیت های کامپوزیتی دارند چون در لابراتوار و با پرسلن بسیار مستحکم ساخته میشوند و دوام آنها بیشتر از لمینیت های کامپوزیتی است.

ایمپلنت

ایمپلنت دندان به بیماران کمک می کند تا لبخند خود را پس از، از دست دادن دندان بازگردانند؛ ساختار ایمپلنت از دندان تاج تا ریشه شبیه به دندان طبیعی است. همانطور که می دانید تاج قسمت فوقانی و قابل مشاهده دندان است، و از آنجا که این قسمت برای جویدن غذا استفاده می شود ، به طور منظم در معرض باکتری ها قرار دارد؛ تاج در جای خود توسط ریشه دندان نگاه داشته شده است، در صورت از بین رفتن یا کشیده شدن دندان ، فضایی خالی ایجاد می شود؛ مهم نیست به چه علتی، مهم این است که وقتی این اتفاق می افتد ، یک ایمپلنت دندان می تواند کل ساختار دندان را جایگزین کند و فضای باقی مانده را پر کند.

دوباره لبخند بزنید
همیشه راهی
برای داشتن لبخندی زیبا
وجود دارد
دیگه وقتشه که
از داشتن لبخندی جذاب
لذت ببری

درباره کلینیک

دکتر حسین بهمنی
عضو انجمن دندانپزشکان ترمیمی و
همچنین عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا AACD

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی یکی از مجهز ترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و ایمپلنت را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد های بهداشتی در محیطی آرام و جذاب در اختیار بیماران قرار می دهد. در این مرکز تمامی تلاش ما معطوف به ارائه خدمات به بهترین شکل، بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه می باشد. در مورد هموطنان مقیم خارج از کشور یا بیماران پرمشغله انجام درمان های دندانپزشکی در زمان های خارج از ساعات اداری و در کوتاهترین زمان امکان پذیر است.

شماره تماس