درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی دکتر بهمنی


با دانش روز و امکانات مدرن پزشکی


سخن مدیریت

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی به پشتوانه علم روز و امکانات مدرن فضایی ارام ،دلنشین و قابل اعتماد برای کلیه مراجعین فراهم نموده که بتوانیم با فراغ خاطر کلیه مراحل از درمان تا زیبایی را در کنار شما باشیم کلیه خدمات ارایه شده در این کلینیک دارای ضمانت و گارانتی بوده و تا حصول نتیجه مطلوب با شما خواهیم بود


درباره دکتر بهمنی

دکتر حسین بهمنی در سال ۱۳۸۸ از دانشگاه سنترو اسکولار موفق به اخذ مدرک دکترای دندانپزشکی شد، در سال ۱۳۹۰ وارد دوره فلوشیپ دندانپزشکی زیبایی شده و موفق به اخذ مستر فلوشیپ در رشته دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی گردیده است. ایشان به طور مستمر در کنفرانسهای علمی و در چندین پژوهش شرکت نموده و موفق به اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی گردیده. ایشان عضو انجمن دندانپزشکان ترمیمی و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا AACD می باشد.

درباره کلینیک

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی یکی از مجهز ترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و ایمپلنت را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد های بهداشتی در محیطی آرام و جذاب در اختیار بیماران قرار می دهد. در این مرکز تمامی تلاش ما معطوف به ارائه خدمات به بهترین شکل، بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه می باشد. در مورد هموطنان مقیم خارج از کشور یا بیماران پرمشغله انجام درمان های دندانپزشکی در زمان های خارج از ساعات اداری و در کوتاهترین زمان امکان پذیر است.


دکتر حسین بهمنی، عضو انجمن دندانپزشکان ترمیمی و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا AACD
 

همین حالا وقت بگیرید!


تعیین وقت
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
Call Now Button