انجام کامپوزیت دندان توسط پزشک مجرب در میدان ونک

انجام کامپوزیت دندان توسط پزشک مجرب در میدان ونک

محتوای جدول

کامپوزیت دندان را توسط پزشک مجرب در کلینیک مجهز انجام دهید

کامپوزیت دندان چیست؟ برای داشتن لبخندی جذاب و زیبا چه روشی موثر است؟ امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی داشتن دندان‌های زیبا و لبخند جذاب دیگر آرزو نیست و می‌توان به راحتی به آن دست پیدا کرد. یکی از روش‌های جدید و راحت برای زیباسازی دندان‌ها استفاده از کامپوزیت است که حتما می‌بایست تحت نظر دندانپزشک مجرب و حرفه‌ای انجام شود. هنرمند دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی یکی از متخصصین معروف در این زمینه هستند که به شما کمک می‌کنند تا چهره‌ای زیبا با لبخندی دلنشین داشته باشید.‌ در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد انجام کامپوزیت دندان توسط پزشک مجرب در میدان ونک بیشتر بدانید.

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان موادی خمیر مانند هستند که برای پوشاندن مشکلات دندان‌ها استفاده می‌شوند. این مواد به صورت لایه نازک روی دندان کشیده می‌شوند و به رنگ دندان‌ها هستند. ‌برای اینکه این مواد روی دندان ثابت بمانند دندانپزشک با استفاده از نور آبی به سفت شدن آن کمک می‌کند.

انواع کامپوزیت دندان توسط پزشک مجرب

کامپوزیت‌ها براساس نوع مواد و کاربردی که دارند به چند نوع تقسیم می‌شوند. کامپوزیت میکروفیلد، کامپوزیت هیبرید، کامپوزیت نانوفیلد، IPS ونیرها از مهم‌ترین این دسته بندی‌ها هستند که اندازه و تعداد ذرات مواد تشکیل دهنده هر کدام با دیگری تفاوت دارد.

  • کامپوزیت هیبرید استحکام بیشتری دارد و برای دندان‌های عقبی استفاده می‌شود.
  •  از کامپوزیت میکروفیلد که استحکام کمی دارد برای ترمیم دندان‌های جلو استفاده می‌شود به دلیل اینکه از ذرات ریزتر ساخته شده است می‌تواند براق‌تر و صاف‌تر جلوه کند‌.‌
  • کامپوزیت نانوفیلد به دلیل داشتن استحکام بالا و زیبایی برای تمام دندان‌ها قابل استفاده است.
  • ونیرها نیز استحکام زیادی دارند و به دلیل استفاده از ذرات سرامیکی باعث تثبیت رنگ دندان‌ها می‌شوند.

انجام کامپوزیت دندان توسط پزشک مجرب در میدان ونک

همانطور که می‌دانید امروزه از کامپوزیت دندان به عنوان درمان زیبایی استفاده می‌شود و افرادی که دارای دندان‌های لب پریده، شکسته و نامرتب هستند می‌توانند از آن برای زیبایی دندان‌های خود استفاده کنند. به دلیل بزرگ بودن شهر تهران و ترافیک سرسام آور آن بهتر است دندانپزشکی که انتخاب می‌کنید نزدیک به شما و در محله خودتان باشد.

دندانپزشکی که برای کامپوزیت انتخاب می‌کنید می‌بایست بسیار با تجربه باشد به دلیل اینکه کامپوزیت یکی از روش‌های زیبایی است و حساسیت بالایی دارد‌‌.‌ دندانپزشک حرفه‌ای می‌بایست دارای ویژگی‌هایی باشد که به راحتی بتوانید به او اعتماد کنید و زیبایی لبخند خودتان را به دستانش بسپارید.‌ اولین معیار انتخاب دندانپزشک خوب سابقه کاری او در زمینه کامپوزیت دندان و رضایت بیماران است.

کامپوزیت دندان
کامپوزیت دندان

ویژگی‌های دندانپزشک باتجربه جهت انجام کامپوزیت دندان

یکی از مهم‌ترین سوالات افراد که تبدیل به دغدغه آن‌ها شده است ماندگاری درمان کامپوزیت روی دندان‌ها است. یکی از ویژگی‌های مهم دندانپزشک خوب ایجاد لبخندی زیبا همراه با پیشگیری از پوسیدگی و ساییدگی دندان است. به همین دلیل پیدا کردن دندانپزشک با تجربه و حرفه‌ای در این زمینه بسیار اهمیت دارد‌. دندانپزشک خوب باید به علائم پوسیدگی دندان توجه کند. به دلیل اینکه پوسیدگی دندان روی ظاهر آن تاثیر منفی می‌گذارد.

ترمیم دندان باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر زیبایی دندان‌ها به حفظ سلامت آن‌ها نیز کمک کند. استفاده از مواد عالی و با کیفیت یکی دیگر از مواردی است که هنگام انتخاب دندانپزشک باید به آن توجه کرد. همچنین داشتن اطلاعات روز دنیا در زمینه زیبایی دندان‌ها و به کارگیری دستگاه‌های پیشرفته از ویژگی‌های مهم یک دندانپزشک خوب و با تجربه است.

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب دندانپزشک باید به آن توجه کنید اخلاق کاری و نحوه برخورد پزشک با بیمار است. اکثر بیماران هنگام انجام اقدامات دندانپزشکی دارای استرس و اضطراب هستند که در صورت نداشتن برخورد صحیح پزشک با بیمار این موضوع باعث آشفتگی بیمار و افزایش استرس او خواهد شد.

نتیجه گیری

کامپوزیت دندان یکی از درمان‌های زیبایی برای داشتن دندان‌های جذاب و لبخندی دلنشین است. برای اینکه بتوانید از داشتن لبخندی زیبا لذت ببرید می‌بایست تحت نظر دندانپزشک باتجربه درمان کامپوزیت را انجام دهید. دکتر حسین بهمنی یکی از بهترین متخصصین در زمینه کامپوزیت دندان در میدان ونک هستند که به شما کمک می‌کنند بتوانید چهره‌ای زیبا داشته باشید.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان