بهترین مارک لمینت دندان

محتوای جدول

بهترین مارک لمینت دندان در کلینیک دکتر بهمنی 

یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در زیبایی چهره، دندان‌ها می‌باشند. با پیشرفت علم دندانپزشکی شیوه‌های مختلفی در دندانپزشکی زیبایی به کار گرفته می‌شوند. یکی از شیک‌ترین کارهایی که می‌شود برای داشتن دندان‌هایی زیبا انجام داد لمینت دندان می‌باشد. با استفاده از لمینت دندان، فرد می‌تواند لبخندی زیبا، دندان‌هایی سفید و یک دست داشته باشد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی بسیاری از کارهای مربوط به زیبایی و سلامت دندان را به بهترین شکل ممکن در محیطی آرام انجام می‌دهد. این کلینیک با بهره‌گیری از دندانپزشکان متخصص، بکارگیری تجهیزات مدرن و استفاده از بهترین مارک لمینت دندان و مواد درجه یک، بهترین کلینیک لمینت در شمال تهران می‌باشد.

کاربرد لمینت چیست؟

در دندانپزشکی داشتن طرح لبخند زیبا و دلنشینی حق هر انسانی می‌باشد.معمولا بسیاری از کارهای زیبایی و درمانی به هدف داشتن دندان‌هایی زیبا، مرتب و سفید انجام می‌شوند. یکی از این شیوه‌ها لمینت دندان است. لمینت دندان که معمولا به دو مدل سرامیکی و کامپوزیتی است برای درمان یک سری از مشکلات ظاهری دندان کاربرد دارد. فرد بنا به وضعیت دندان‌ها و تشخیص پزشک از این شیوه برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده می‌کند. معمولا برای درمان مشکلاتی نظیر شکستگی دندان، ترک‌خوردگی، کجی، بدرنگی دندان استفاده می‌شود.

انواع لمینت دندان و تفاوت آن‌ها

در دندانپزشکی دو نوع لمینت دندان وجود دارد، لمینت سرامیکی و لمینت کامپوزیتی که در هر دو نوع از بهترین مارک لمینت دندان بهره می‌گیرند. باید گفت که لمینت سرامیکی نسبت به نوع کامپوزیتی آن  محکم‌تر و ماندگارتر می‌باشد و استحکام رنگ و مواد آن در درجه بالاتری قرار دارد. لمینت سرامیکی در لابراتوارهای دندانپزشکی ساخته می‌شود. بعد بر روی دندان‌ها قرار می‌گیرد. اما کامپوزیت در مطب بر روی دندان فرم داده شده و در واقع احتیاجی به تراشیدن دندان نیست. اما در سرامیکی دندان نیز تراشیده می‌شود. از لحاظ قیمت لمینت کامپوزیتی هزینه بسیار کمتری نسبت به نوع سرامیکی دارد که این تفاوت قیمت در عمر لمینت تاثیر به سزایی دارد. میانگین ماندگاری و عمر لمینت سرامیکی ده سال است، حال آنکه در کامپوزیتی این میانگین عمر پنج سال است. کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر بهمنی داشتن دندان زیبا را حق هر شهروندی می‌داند. 

مارک لمینت دندان
مارک لمینت دندان

انواع مارک لمینت دندان

در این قسمت به معرفی انواع مارک لمینت دندان و بهترین آن‌ها نیز می‌پردازیم. در ایران چندین مارک لمینت دندان وجود دارند که به شرح زیر هستند:

لمینت ایمپرکس

 این مارک نسبت به دیگر مارک‌های معمول از استحکام بیشتر و از کیفیت خوبی برخوردار است.

ونیر لمینت و ونیر سرک

 از دیگر مارک‌های لمینت، ونیر لمینت و ونیر سرک است، این دو برند از گران‌قیمت‌ترین مارک‌های لمینت می‌باشند که تنها تعدادی از افراد خاص توان استفاده از این برندها را دارند.معمولا در بین ستاره‌های هالیوود این دو مارک رایج است.

دوراتین

یکی دیگر از مارک‌های لمینت دوراتین است. دوراتین به عنوان ارزان‌ترین مارک لمینت شناخته می‌شود و استحکام قابل قبولی دارد.

عوارض لمینت دندان

در صورتیکه شما برای انجام لمینت دندان به یکی از بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی مراجعه کنید و لمینت با رعایت کامل اصول و به گونه صحیح انجام شود هیچ عارضه‌ای نخواهد داشت.

مراقبت از لمینت

بعد از لمینت دندان مهمترین نکته‌ای که باید به آن توجه کرد مراقبت از آن است. در انتها دندانپزشک اطلاعاتی را در مورد مراقبت پس از لمینت، نحوه مسواک زدن، نوع خمیردندان و نحوه رعایت بهداشت دهان و دندان در اختیار شما می‌گذارد. این موارد باعث سلامت دندان، تغییر نکردن رنگ آن و طول عمر بیشتر لمینت می‌شوند. با عمل به توضیحات دندانپزشک تغییرات رنگ لمینت و پوسیدگی دندان‌ها را شاهد نخواهید بود. علاوه بر آسیب جدی به دندان‌ها، فرد مجددا متحمل هزینه زیادی خواهد شد‌. بعد از لمینت دندان تمام نکات بهداشتی و مراقبتی دندان را رعایت کنید. ابن نکات توسط دندانپزشک متخصص ارائه می‌شوند.

هزینه لمینت دندان

یکی از سوالات رایج بیماران هزینه است. این نکته را فراموش نکنید که هزینه لمینت سرامیکی از کامپوزیت بیشتر است. عواملی همچون متخصص یا عمومی بودن پزشک و نوع مواد به کار رفته روی هزینه نهایی تاثیرگذار هستند. همچنین این هزینه به تعداد دندان‌هایی که نیاز به لمینت دارند بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه دو دندان لمینت به مراتب از 5 دندان کمتر است. برای فهمیدن این موضوع کافی است به لبخند خود دقت کنید.

خلاصه

در انتها باید گفت زیبایی و سلامت دندان‌ها در برقراری ارتباط افراد و اعتماد به نفس آن‌ها تاثیر بسیار زیادی دارد. نکته‌ای که در زمان مراجعه به دندانپزشکی زیبایی و انجام لمینت باید به آن توجه کرد، مراجعه به بهترین کلینیک لمینت و استفاده از بهترین مارک لمینت دندان می‌باشد که تمام این موارد در کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی رعایت می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس