لمینت با رنگ طبیعی دندان در تجریش

مشاوره‌ انتخاب رنگ لمینت دندان در خیابان ولیعصر

محتوای جدول

لمینت با رنگ طبیعی را در کلینیک دکتر بهمنی تجربه کنید.

لمینت با رنگ طبیعی دندان به علت ظاهر طبیعی و نچرالی که ایجاد می‌کند بسیار طرفدار دارد. در بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی معتبر نیز استفاده از این نمونه لمینت کاربرد بیشتری دارد. اگر شما نیز به دنبال داشتن لبخندی زیباتر و در عین حال طبیعی‌تر هستید به شما دکتر حسین بهمنی یکی از بهترین متخصصین دندانپزشکی در ایران را معرفی می‌کنیم. با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی زیبایی در شمال تهران از به روزترین امکانات و تجهیزات بهره‌مند شوید و از زیبایی لبخند خود لذت ببرید.

رنگ‌بندی لمینت دندان به چه صورت است؟

لمینت با رنگ طبیعی دندان بهترین گزینه برای انتخاب لمینت است. بسیاری از افراد علاقه‌مند به استفاده از رنگ کاملا سفید و براق برای لمینت دندان‌های خود هستند. اگر چه رنگ سفید بسیار زیبا و جذاب است اما انتخاب رنگ بدون در نظر گرفتن رنگ دندان‌ها و پوست صورت نتیجه جالبی نخواهد داشت. اگر به دنبال طبیعی بودن هرچه بیشتر لمینت دندان‌های خود هستید پیشنهاد می‌کنم رنگ لمینت دندانهایتان را متناسب با رنگ چهره و دندان‌های طبیعی خود انتخاب کنید. به طور کلی لمینت‌ها بر اساس جدول رنگ استاندارد دارای ۴۴ سایه رنگ مختلف هستند که می‌توان در چهار دسته رنگ آن‌ها را جا داد:

 • گروه A رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز
 • گروه B زرد مایل به قرمز
 • گروه C خاکستری
 • گروه D خاکستری مایل به قرمز

هر کدام از این گروه‌ها شامل ۱۱ سایه با درجات مختلف تیرگی هستند. سعی کنید از این طیف وسیع رنگ‌ها، رنگی را انتخاب کنید به رنگ طبیعی دندان‌هایتان نزدیک‌تر باشد.

نکات مهم در انتخاب رنگ لمینت دندان چیست؟

لمینت با رنگ طبیعی دندان همیشه می‌تواند بهترین لمینت باشد. در انتخاب رنگ مناسب برای لمینت باید به یک سری نکات توجه کرد. در زیر به مهم‌ترین این نکات اشاره می‌کنم:

 • رنگ چشم‌ها
 • رنگ پوست
 • رنگ دندان‌ها
 • سن و جنسیت

مواردی هستند که برای داشتن لبخندی زیباتر باید مورد توجه قرار بگیرند. رنگ لمینتی که انتخاب می‌کنید نباید از سفیدی چشمانتان روشن‌تر باشد. در غیر این صورت لبخند شما مصنوعی و دندان‌هایتان غیرطبیعی به نظر خواهند آمد. اگر پوستی روشن دارید می‌توانید از رنگ‌های سفید در برای لمینت دندان خود استفاده کنید. لمینت را کمی سفیدتر از رنگ پوست انتخاب کنید تا دندان‌هایتان زرد به نظر نرسند. برای پوست‌های تیره نیز انتخاب رنگ خیلی سفید مناسب نیست. اگر فقط تعدادی از دندان‌هایتان را می‌خواهید لمینت کنید سعی کنید رنگ لمینت را مشابه رنگ دندان‌های اطراف آن انتخاب کنید. در غیر اینصورت لبخند شما جلوه‌ای مصنوعی و غیرطبیعی پیدا خواهد کرد. در مورد تعداد دندان‌هایی که بهتر است لمینت شوند نیز می‌توانید با پزشک خود مشورت کنید.

"<yoastmark

لمینت با رنگ طبیعی دندان

لمینت می‌تواند در زیباتر شدن لبخند و چهره افراد تأثیرگذار باشد. رنگ دندان‌های طبیعی افراد با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل بهترین انتخاب برای رنگ لمینت دندان رنگی است که با رنگ پوست و رنگ دندان‌های طبیعی شخص هماهنگی بیشتری داشته باشد.

چه مواردی باعث تغییر رنگ لمینت دندان می‌شوند؟

لمینت با رنگ طبیعی دندان نیز ممکن است بر اثر عوامل متعددی دچار تغییر رنگ شود. عوامل تغییر رنگ به شرح زیر هستند:

 • استفاده زیاد از خوراکی و نوشیدنی‌های رنگی تاثیر مستقیم بر رنگ لمینت خواهد داشت.
 • مصرف زیاد مواد خوراکی چسبناک و نوشیدنی‌های رنگی مانند قهوه نیزمی‌تواند باعث تغییر رنگ لمینت دندان شود.
 • استفاده از دخانیات مانند سیگار و قلیان می‌تواند باعث تیره شدن رنگ لمینت ‌ها شود.
 • رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان تاثیر منفی در رنگ لمینت دندان دارد.

نتیجه گیری

لمینت زیباترین و طبیعی‌ترین لبخند را به شما هدیه خواهد کرد. برای داشتن دندان‌هایی با لمینت زیبا و طبیعی بهترین متخصص و کلینیک دندانپزشکی را انتخاب کنید تا از کیفیت کار و نتیجه نهایی مطمئن باشید. مراقبت از لمینت انجام شده و چکاب دوره‌ای دندان‌ها نزد یک متخصص با تجربه و ماهر می‌تواند تضمین‌کننده سلامت و زیبایی شما باشد. در این راستا با شماره‌های کلینیک دکتر حسین بهمنی تماس بگیرید. کارشناسان آماده پاسخ دادن به سوالات شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان