لمینت دندان نیاوران

بهترین کلینیک لمینت دندان در شمال تهران اینستاگرام

محتوای جدول

لمینت دندان روشی نوین برای داشتن دندان‌هایی زیبا

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روش‌های درمانی جدید ابداع شده‌اند. لیمنت دندان در نیاوران را هم می‌توان از همین دسته روش‌ها دانست که به تازگی بین افراد جامعه رواج پیدا کرده است، لیمنت دندان روش‌ها، انواع و دلایل مختلفی دارد. اما یکی از مهم‌ترین نکاتی که در اکثر کارها تاثیر زیادی دارد مراجعه به بهترین مکان و با تجربه‌ترین فرد برای انجام اینکار است، در اینجا هم شما باید قبل از هر چیزی بهترین کلینیک را برای لمینت دندان شناسایی کنید.

پیشنهاد ما به شما کلینیک دکتر حسین بهمنی است که با رعایت موارد بهداشتی، استفاده از بهترین مواد، تجهیزات و تجربه کاری بالا لمینت و سایر نیازهای شما را به بهترین نحو به انجام می‌رساند.

لمینت دندان
لمینت دندان

توضیحاتی در مورد لمینت دندان

لمینت دندان به صورت معمول در 2 مدل رایج انجام می‌شود:

  • سرامیکی
  • کامپوزیتی

هر کدام از این روش‌ها تفاوت‌ها، مزایا و معایبی با یکدیگر دارند و بهتر است برای انتخاب بهترین روش با پزشک متخصص‌ مشورت کنید تا شما را با توجه به وضعیتی که دارید راهنمایی کند. لمینت دندان در نیاوران می‌تواند در مواقعی به عنوان جایگزینی برای ارتودنسی و یا هر یک از موارد همچون شکستگی، بدرنگی، ترک‌خوردگی، زیبایی و کجی و بَد شکلی فک و دهان انجام شود.

انجام لمینت دندان به چند مرحله مراجعه به کلینیک نیاز دارد که تعداد دفعات مراجعات شما عدد ثابتی نیست و بستگی به شرایط و کاری که می‌خواهید انجام دهید، دارد. اما معمولا رایج‌ترین موارد به این صورت است که لیمنت سرامیکی در 3 جلسه و لمینت کامپوزیتی در یک جلسه انجام می‌شود. در شهرها معمولا تعداد زیادی کلینیک دندانپزشکی وجود دارد و شما باید بهترین کلینیک را شناسایی کنید تا لمینت دندان شما به بهترین صورت انجام شود.به طور مثال اگر شما در شهر تهران زندگی می‌کنید طبق پیشنهاد ما بهترین دندانپزشک در تهران آقای دکتر بهمنی در بهترین کلینیک لمینت در شمال تهران هستند.

عوارض احتمالی لمینت دندان در نیاوران

لمینت دندان‌ها در برخی افراد بعد از انجام عوارضی به شرح زیر دارد:

  • التهاب لثه
  • بد‌بویی دهان

برخی مشکلات ممکن است مربوط به خود لیمنت پیش بیاید که در صورت وجود و ادامه‌دار بودن هر کدام از این شرایط مجدد به کلینیک پزشک مراجعه کنید و مشکل را با او در میان بگذارید.

اقدامات مراقبتی از لمینت دندان

بعد از انجام لمینت شما باید با انجام یکسری اقدامات از آن‌ها محافظت کنید در غیر این صورت به مشکل خواهید خورد و مجبور به ترمیم و یا تعویض لمینت می‌شوید.

برخی از اقدامات مراقبی از لمینت دندان شامل موارد زیر هستند:

  • از شکستن مواد سفت با دندان خودداری کنید (موادی مثل تخمه کدو و یا ته دیگ خشک و …)
  • با نخ دندان و مسواک دندان و لیمنت‌ها را به طور مرتب تمیز کنید.
  • سعی کنید از مواد غذایی رنگی کمتر استفاده نمایید.

در مورد لیمنت دندان دانستن این نکته ضروری است که در روش کامپوزیتی به دلیل تراش نخوردن دندان، لمینت قابل برداشته شدن و برگشت است. اما لمینت سرامیکی به دلیل تراش لایه‌ای از دندان قابل برگشت و برداشته شدن نیست. در صورت برداشتن آن باید دندان‌ها را مجددا لمینت کرد. پس بهتر است قبل از انتخاب هر کدام از دو روش با مزایا و معایب هر کدام آشنا شوید و با پزشک و سایر افراد مورد اعتماد و با تجربه برای این کار مشورت نمایید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

لمینت دندان در نیاوران
لمینت دندان در نیاوران

نتیجه گیری

همان طور که در بالا اشاره کردیم، مهم‌ترین نکته برای انجام لمینت دندان در نیاوران انتخاب بهترین کلینیک و دندانپزشک است. چرا که در دو روش سرامیکی و کامپوزیتی لمینت دندان به دلایل متعدد مثل شکستگی، زیبایی، بد فرمی و … انجام می‌شود. اگر شما مشکل خود را با دندانپزشک در میان بگذارید او به بهترین روش مشکل شما را به حل خواهد کرد. ای امر مستلزم انتخاب بهترین مرکز و پزشک برای مراجعه است. در این راستا دکتر حسین بهمنی آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی دندان به شما عزیزان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان