کامپوزیت دندان توکویاما ژاپنی در تجریش

کامپوزیت دندان با رنگ طبیعی

محتوای جدول

کامپوزیت دندان یکی از روش‌های رایج و پرطرفدار زیبایی دندان‌ها

در حال حاضر حوزه دندانپزشکی زیبایی، بسیار توسعه پیدا کرده و مورد استقبال طرفداران خود قرار گرفته است. همانطور که شما هم مشاهده می‌کنید، بسیاری از افرادی که می‌توانند از پس هزینه‌های این روش‌های درمانی و زیبایی بر بیایند، به سمت استفاده از متدهایی مانند کامپوزیت، لمینت، بلیچینگ و … سوق پیدا کرده‌اند. با مراجعه به کلینیک‌های معتبر کشور سعی دارند تا از این روش‌ها استفاده کنند. کامپوزیت دندان هم یکی از همین روش‌های رایج و پرطرفدار است که توسط بسیاری از دندانپزشکان و کلینیک‌ها ارائه می‌شود. در این راستا کلینیک دکتر حسین بهمنی آماده ارائه کلیه خدمات کامپوزیت دندان‌ها در محیطی کاملا بهداشتی است. اگر شما ساکن محله تجریش تهران هستید به راحتی می‌توانید به کلینیک دکتر بهمنی مراجعه کرده و از خدمات آن با بالاترین کیفیت استفاده کنید.

کامپوزیت دندان توکویاما ژاپنی در تجریش

یکی از کامپوزیت‌های زیبایی و ترمیمی ژاپنی، کامپوزیت توکویاما است که از نوع رزینی و سوپر نانو یونیورسال می‌باشد. در برابر ساییدگی‌هایی که در طی زمان برای دندان‌ها اتفاق می‌افتد، مقاومت بالایی دارد. این کامپوزیت دندان برای ترمیم و زیبایی دندان‌های خلفی و قدامی به کار می‌رود.

کامپوزیت توکویاما از انواع میکروهیبریدی است که یکی از ویژگی‌های مهم آن تنوع بالای رنگی است که در سایه رنگی خود دارد. همین امر موجب ارجحیت آن نسبت به سایر کامپوزیت‌ها می‌شود. توکویاما برای کیور شدن حداکثر ۱۰ ثانیه زمان لازم دارد و دارای خاصیت آفتاب‌پرست است به این منظور که می‌تواند با نور مطابقت پیدا کند. کیفیت و قیمت این کامپوزیت نسبت به سایر انواع آن بهتر است و به راحتی می‌توان آن را خریداری کرد. کامپوزیت توکویاما درخشندگی مناسبی دارد و به علت کیفیت بالا تا مدت‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. سابقه طولانی این نوع کامپوزیت آن را جزء اولین کامپیوزیت‌های تولید شده کرده است.

مزایا کامپوزیت توکویاما

همانطور که اشاره کردیم این نوع کامپوزیت دندان بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. مزایایی همچون کیور شدن در مدت زمان کوتاه، کارکرد طولانی‌، دارای اثر آفتاب‌پرست، عدم تغییر رنگ آن بعد از کیور شدن در دراز مدت، خاصیت پک شدن عالی، دارای شیرینکج مناسب، قابلیت درخشندگی و ظاهر زیبا در طول زمان، مقاومت بالا در برابر سایش، دارای تنوع سایه رنگی بالا و پاسخگو تمامی نیازهای مشتریان در این محبوبیت تاثیر بسزایی داشته‌اند.

کاربردهای کامپوزیت دندان توکویاما

کامپوزیت توکویاما یک روش درمانی تاثیرگذار است که به علت ساختار و ویژگی‌هایی که دارد، برای مدت طولانی می‌تواند برای فرد کارایی داشته باشد. البته حفظ و نگهداری تمامی روش‌های حوزه دندانپزشکی زیبایی، نیاز به نگهداری خود فرد دارند تا بیشتر و برای مدت زمان طولانی‌تری کارکرد داشته باشند. از کاربردهای این کامپوزیت دندان می‌توان به درمان پوسیدگی دندان خلفی و قدامی، اصلاح طرح لبخند فرد، درمان لب پریدگی‌های دندان، رفع مشکلات دیاستم و یا فاصله‌های بین دندان‌ها و ترمیم ونیرهای دندان اشاره کرد.

کامپوزیت دندان توکویاما ژاپنی
کامپوزیت دندان توکویاما ژاپنی

نحوه مراقبت از کامپوزیت توکویاما

شاید کامپوزیت توکویاما به ‌خودی ‌خود عمر مفید و بالایی داشته باشد اما همانطور که بیان کردیم میزان عمر مفید کامپوزیت دندان با اقداماتی افزایش پیدا می‌کند. این اقدامات عبارت از استفاده مرتب و روزانه از مسواک و نخ دندان، مراجعه روتین به دندان پزشک مورد نظر، پرهیز از افراط در مصرف نوشیدنی‌های مخرب مانند نوشابه،قهوه و چای، خودداری از مصرف بیش از حد سیگار و الکل و پرهیز از خوردن و گاز زدن میوه و مواد غذایی سنگین و سفت است.

سخن آخر

به طور کلی انجام بسیاری از خدمات حوزه دندانپزشکی زیبایی علاوه بر رفع مشکلات و نواقص موجود در دهان و دندان، به داشتن لبخندی زیبا هم کمک می‌کنند. روش‌ها و متدهای جدیدی که در حال حاضر با وجود دستگاه‌های پیشرفته و مهارت متخصصان در این زمینه توسعه پیدا کرده است، بسیاری از مشکلات ظاهری را هم قابل درمان کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کامپوزیت دندان توکویاما و به‌ طور کلی موارد این چنینی کافی است با کارشناسان ما در سایت کلینیک دکتر حسین بهمنی ارتباط برقرار کنید. همکاران ما در تلاش‌اند تا پاسخگوی سوالات شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویزیت آنلاین رایگان