بهترین پالیش دندان در زعفرانیه

بهترین پالیش دندان در زعفرانیه

محتوای جدول

بهترین پالیش دندان را در کلینیک دکتر بهمنی تجربه خواهید کرد.

پالیش دندان چیست؟ پالیش دندان چه فوایدی دارد؟ جرم‌گیری  و پالیش دندان برای پاک کردن دندان‌ها از پلاک‌ و جرم‌ها انجام می‌شود‌. هنگام جرم‌گیری ممکن است سطح دندان‌ها ناهموار شود به همین دلیل از پالیش برای صاف و هموار کردن آن‌ها استفاده می‌کنند‌. دکتر حسین بهمنی یکی از متخصصین با تجربه در زمینه پالیش هستند که نکات مهمی در رابطه با بهترین پالیش دندان در اختیار شما قرار می‌دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد بهترین نوع آن بیشتر بدانید.

پالیش دندان چیست؟

پالیش دندان یک روش موثر و کاربردی برای صاف کردن دندان‌ها و براق کردن آن‌ها است. این روش علاوه بر درمان کردن پوسیدگی‌های دندان به زیبایی دندان‌ها هم کمک می‌کند.

انواع پالیش دندان

نوع پالیش دندان براساس وضعیت بیمار و شرایط دهان و دندان هر شخص انتخاب می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع پالیش دندان را بیشتر بشناسید.

پالیش درمانی

برای دندان‌هایی که دچار پوسیدگی هستند از این روش استفاده می‌شود. در این روش هر گونه آلودگی و پلاک از سطح دندان پاک می‌شود.

پالیش زیبایی

در این نوع پالیش که با استفاده از یک خمیر ساینده انجام‌ می‌شود، پلاک و لکه از روی دندان پاکسازی می‌شود‌. در این روش مینای دندان درخشان، تمیز و دندان‌ها زیباتر می‌شوند. با انجام پالیش دندان پوسیدگی‌های موجود در دندان‌ها از بین می‌روند و سلامت دهان و دندان بیشتر می‌شود.

پالیش سطحی

در این روش که صرفا برای زیبایی دندان‌ها و سفید شدن آن‌ها انجام می‌شود، تاج دندان‌ها پاکسازی و تمیز می‌شوند.

مزایای پالیش دندان

این روش درمانی و زیبایی هم مانند سایر روش‌ها دارای مزایایی است که در ادامه آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

  • پالیش دندان اگر به صورت دوره‌ای و منظم انجام شود مانع از تجمع پلاک و جرم روی دندان‌ها می‌شود که نتیجه آن جلوگیری از پوسیدگی و خرابی دندان‌ها است.
  • هر چه دندان‌ها پلاک و جرم کم‌تری داشته باشند سالم‌تر می‌مانند.
  • برطرف شدن بوی بد دهان و از بین بردن لکه‌های سطحی روی دندان‌ها از مزایای دیگر پالیش دندان است.
  • باکتری‌های موجود در دهان و شیار دندان‌ها با استفاده از پالیش از بین می‌روند.
  • به هر میزانی که دندان‌ها سفیدتر و براق‌تر باشند به همان میزان لبخند زیباتری خواهیم داشت. به همین دلیل پالیش دندان راهکار موثر و آسانی برای ایجاد لبخند جذاب است.‌
  • دندان‌ها با مصرف برخی غذاها و نوشیدنی‌ها دچار لک می‌شوند که این لک تاثیر بسیار زیادی روی سلامت و زیبایی آن‌ها می‌گذارد. بدن سالم در گروی داشتن دهان و دندان سالم است،

حتما پالیش دندان را تحت نظر متخصص پالیش انجام دهید تا بهترین پالیش دندان را با ماندگاری بالا داشته باشید.

مراحل انجام پالیش دندان

پالیش دندان برای تمیز کردن و سفیدتر شدن دندان‌ها انجام‌ می‌شود که تاثیر زیادی روی سلامت دهان و دندان می‌گذارد‌. این روش  مراحل مختلفی دارد که در ادامه این مراحل را توضیح می‌دهیم.

در ابتدا دندانپزشک میزان پوسیدگی دندان را معاینه و بررسی می‌کند. سپس با استفاده از وسایل مخصوص و خمیر پالیش پاکسازی پلاک‌های دندان را انجام می‌دهد.

بهترین پالیش دندان
بهترین پالیش دندان

لکه‌هایی که با پالیش دندان از بین می‌روند

پالیش دندان لکه‌های سطحی روی دندان  را از بین می‌برد. اما این لکه از چه نوعی باید باشد که با پالیش برطرف بشود؟ دو نوع لکه روی دندان داریم یکی از آن‌ها لکه‌های داخلی هستند که به دلیل بیماری یا مصرف داروهای خاصی به وجود می‌آیند. همچنین لکه‌های داخلی ممکن است در اثر عصب‌کشی دندان و بیماری‌های مرتبط با مینای دندان به وجود بیایند. اما لکه‌های خارجی صرفا به خاطر رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان و مصرف دخانیات ایجاد می‌شود‌. پالیش دندان می‌تواند لکه‌های خارجی را از بین ببرد ولی برای لکه‌های داخلی تاثیری ندارد.

نتیجه گیری

در این مقاله از سایت دکتر حسین بهمنی در رابطه با پالیش دندان با هم صحبت کردیم و انواع  پالیش دندان و مزایای آن را با هم بررسی کردیم. کلینیک تخصصی دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه بهترین پالیش دندان را به بیماران خود ارائه می‌دهد. در این کلینیک پالیش دندان با استفاده از مواد عالی و باکیفیت و توسط متخصصین خبره و توانمند انجام می‌شود‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس