دندانپزشک سلبیریتی‌ها

دندانپزشک سلبیریتی‌ها

محتوای جدول

دندانپزشک سلبیریتی‌ها یک دندانپزشک ایده‌آل برای همه

دندانپزشک سلبیریتی‌ها کیست؟ سلبیریتی‌ها و افراد مشهور بیشتر برای چه درمان‌هایی به دندانپزشک مراجعه می‌کنند؟ همانطور که می‌دانید افراد مشهور و سلبیریتی ها باید همیشه به ظاهر و چهره‌ خود اهمیت بدهند، به دلیل اینکه مورد توجه مردم هستند و تاثیر زیادی روی طرفداران خود می‌گذارند.‌ امروزه بیشترین درمان‌های زیبایی که سلبیریتی‌ها انجام  می‌دهند لمینت دندان، کامپوزیت و ایمپلنت دندان است.

دکتر حسین بهمنی یکی از معروف‌ترین دندانپزشکان سلبیریتی‌ها هستند که در کلینیک دندانپزشکی افراد معروف و بازیگران مشغول به فعالیت می‌باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد دندانپزشک این قشر بیشتر بدانیم.

انتخاب دندانپزشک حرفه‌ای

دندانپزشک سلبیریتی‌ها باید بهترین فرد در حرفه‌ خود باشد. به دلیل اینکه انتخاب بهترین دندانپزشک از هر اقدام دیگری مهم‌تر و تاثیرگذارتر است. اصلاح طرح لبخند که امروزه نظر بازیگران و افراد معروف زیادی را به خود جلب کرده است، می‌بایست توسط دندانپزشک مورد اعتماد و متخصص انجام شود.

رایج‌ترین و محبوب‌ترین درمان‌های دندانپزشکی سلبیریتی‌ها

دندانپزشک سلبیریتی‌ها چه کارهایی انجام می‌دهد؟ برای افراد مشهور و سلبیریتی‌ها هیچ چیزی مانند داشتن یک لبخند زیبا و دلنشین اهمیت ندارد. این افراد به طور معمول به سراغ دندانپزشکانی می‌روند که از کار آن‌ها مطمئن باشند. به دلیل اینکه انجام عمل‌های زیبایی بسیار حساس است و باید حتما تحت نظر متخصص حرفه‌ای این کار انجام شود.

دندانپزشک سلبیریتی‌
دندانپزشک سلبیریتی‌

لمینت دندان

داشتن لبخند هالیوودی و اصلاح خط لبخند با استفاده از لمینت امکان‌پذیر است. دندان‌های زیبا و جذاب تاثیر زیادی روی لبخند و جذابیت افراد می‌گذارد. به همین دلیل اکثر بازیگران و سلبیریتی‌ها اقدام به انجام لمینت برای دندان‌های خود می‌کنند. جنس لمینت از سرامیک است و همرنگ دندان تهیه می شود تا بدشکلی و بدرنگی دندان‌ها را بپوشاند. همچنین از لمینت برای اصلاح شکل دندان، شکستگی‌های آن و از بین بردن فاصله‌ بین دندان‌ها استفاده می‌شود. موادی که در تهیه لمینت به کار می‌روند، استحکام بالایی دارند و در برابر تغییر رنگ هم مقاومت زیادی دارند. ایجاد ظاهری زیبا و لبخندی تاثیرگذار با استفاده از لمینت امکان‌پذیر است. با توجه به ماندگاری و دوام بالای لمینت، روشی به صرفه برای اصلاح طرح لبخند و داشتن دندان‌های هالیوودی است.

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان هم یکی از روش‌های رایج برای زیباتر شدن چهره است که امروزه بسیاری از بازیگران از این روش استقبال می‌کنند. این روش بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که شرایط انجام لمینت دندان را ندارند. در واقع کامپوزیت خمیری متشکل از مواد زمینه‌ای است که در اثر تابش نور با طول موج معین سفت و شکل‌پذیر می‌شود. متخصص ترمیم دندان‌ها این خمیر را به نحوی شکل می‌دهد که باعث پوشیده شدن نواقص و بد شکلی دندان‌ها شود‌. یکی از مزایای این روش نیاز به تراش ندادن مینا و عاج دندان‌ها است. مهم‌ترین مزیت این روش طبیعی بودن دندان‌ها است به طوری که هیچ فرد دیگری متوجه کامپوزیت کردن دندان‌ها نمی‌شود. کامپوزیت دندان یک روش مقرون به صرفه است به دلیل اینکه قابلیت ترمیم و بازسازی مجدد دارد. در صورت شکسته شدن کامپوزیت یا تغییر رنگ به راحتی می‌توانید بدون تعویض آن را ترمیم کنید.

 ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یکی از بهترین و معروف‌ترین روش‌ها برای جایگزینی دندان از دست رفته است. نداشتن دندان و از دست دادن آن برای همه افراد به خصوص بازیگران و افراد مشهور مشکل بزرگی است.  این مسأله روی ظاهر فرد و زیبایی لبخند او تأثیر زیادی می‌گذارد‌. ایمپلنت دندان در واقع یک نوع پروتز که داخل استخوان فک گذاشته می‌شود. ایمپلنت مانند ریشه دندان باعث می‌شود دندان مصنوعی یا روکش دندان در جای خود محکم قرار بگیرند و جا به جا نشوند.

نتیجه گیری

دندانپزشک سلبیریتی‌ها و افراد مشهور به آن‌ها کمک می‌کند تا لبخندی زیبا و چهره‌ای جذاب داشته باشند. لبخند باعث افزایش زیبایی و محبوبیت افراد می‌شود به همین دلیل افراد مشهور همیشه به دنبال اصلاح طرح لبخند خود بوده‌اند. امروزه سه روش رایج برای زیبایی لبخند در بین سلبیریتی‌ها وجود دارد که شامل لمینت دندان، کامپوزیت و ایمپلنت دندان می‌شود‌. در این راستا می‌توانید به کلینیک دکتر حسین بهمنی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویزیت آنلاین رایگان