راهنمای انتخاب بهترین رنگ لمینت

راهنمای انتخاب بهترین رنگ لمینت

محتوای جدول

بهترین رنگ لمینت دندان را در کلینیک دکتر بهمنی برای شما انتخاب خواهیم کرد.

با پیشرفت علم دندانپزشکی شیوه‌های زیادی ابداع شده‌اند که سلامت و زیبایی دهان و دندان را ارتقا داده‌اند. امروزه زیبایی چهره یکی از با اهمیت‌ترین مسائل در جامعه بشری شده است. افراد برای رسیدن به این زیبایی جراحی‌های گوناگونی را انجام می‌دهند. دندان‌ها روی زیبایی چهره و لبخند افراد تاثیر بسیاری دارند. همین موضوع باعث شده که افراد به سراغ لمینت دندان‌های خود بروند و با انجام لمینت دندان طرح لبخند زیبایی را برای خود خلق کنند. یکی از دغدغه‌های افرادی که برای زیبایی دندان مراجعه می‌کنند، انتخاب بهترین رنگ لمینت دندان است.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر حسین بهمنی یکی از پیشرفته‌ترین کلینیک‌ها در انجام لمینت سرامیکی دندان در تجریش می‌باشد. این کلینیک با بهره‌گیری از بهترین کادر درمانی و استفاده از تجهیزات به روز بهترین خدمات مربوط به زیبایی دندان را ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از راهنمای انتخاب بهترین رنگ لمینت تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

لمینت دندان چیست؟

قبل از ارائه توضیحاتی در زمینه راهنمای انتخاب بهترین رنگ لمینت باید ابتدا برای درک بهتر موضوع تعریفی از لمینت دندان را در اختیارتان بگذاریم. لمینت دندان نوعی از روکش است که روی دندان‌ها قرار می‌گیرد. این روش تاثیر شگرفی در زیبایی چهره، دندان و طرح لبخند دارد. کاربرد عمده لمینت دندان، زیبایی و صافی دندان و تغییر رنگ آن است. در مورد جنس آن باید گفت که در دو نوع سرامیکی و کامپوزیتی می‌باشد. فرد می‌تواند یک و یا چندین دندان خود را لمینت کند.

نکات مورد توجه در انتخاب بهترین رنگ لمینت دندان

برای انتخاب بهترین رنگ لمینت دندان چند نکته است که باید به آن توجه کرد تا رنگ لمینت کاملا طبیعی و زیبایی خاص خود را داشته باشد. نکاتی مانند:

رنگ چشم‌ها

در زمان انتخاب رنگ لمینت باید دقت داشته باشید که رنگ آن از سفیدی چشم شما روشن‌تر نباشد. شاید در نظر اول گمان کنید که این عوامل ربطی به یکدیگر نخواهند داشت. باید به شما بگوییم که اشتباه می‌کنید. اگر رنگ لمینت از سفیدی چشم شما روشن‌تر باشد سبب می‌شود که لمینت مصنوعی به نظر برسد.

رنگ پوست

در مورد ارتباط رنگ پوست با رنگ لمینت می‌توان گفت که رنگ لمینت باید کمی روشن‌تر از رنگ پوست باشد. هر چقدر پوست شما روشن‌تر باشد شما قادر خواهید بود رنگ لمینت روشن‌تری را انتخاب کنید. رعایت تمام نکات بیان شده بهترین رنگ لمینت دندان را برای شما به همراه خواهد داشت.

رنگ دندان‌ها

در مواردی افراد تصمیم می‌گیرند که تنها یک یا تعداد محدودی از دندان‌های خود را لمینت کنند. برای این دسته از افراد باید گفت که رنگ لمینت دندان حتما باید همرنگ دندان مجاور باشد تا لبخندی زیبا و طبیعی داشته باشند. کلینیک لمینت دندان زعفرانیه یکی از مراکزی است که با توجه به نکات گفته شده بهترین رنگ لمینت را برای دندان‌های شما در نظر می‌گیرند.

انتخاب بهترین رنگ لمینت
انتخاب بهترین رنگ لمینت

عوامل تاثیرگذار روی تغییر رنگ لمینت دندان

چندین عامل باعث تغییر رنگ لمینت دندان می‌شوند. اگر به نکات گفته شده در زمینه مراقبت از لمینت دندان که توسط دندانپزشک ارائه می‌شوند توجه نکنید، طول عمر لمینت کاهش یافته و رنگ آن نیز تغییر می‌کند. عواملی که باعث تغییر رنگ می‌شوند عبارتند از:

  • مصرف بیش از حد نوشیدنی‌های رنگی
  • استفاده طولانی مدت از دهانشویه نامناسب
  • استفاده بیش از اندازه از فلوراید
  • در نهایت رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان

انواع رنگ لمینت دندان

باید گفت که رنگ دندان همه افراد شبیه به هم نیست و هم رنگ نمی‌باشد. همین امر باعث شده که رنگ لمینت دندان در ۴ دسته A تا D قرار بگیرند.

خلاصه

در زمان انتخاب رنگ لمینت دندان فرد باید مطمئن باشد که دندانپزشک با توجه به علم خود بهترین رنگ مناسب برای لمینت دندان را انتخاب می‌کند. یکی از دندانپزشکان متخصص که به راحتی می‌توانید با توجه به دانش و تخصص به او اعتماد کنید دکتر حسین بهمنی می‌باشد. در صورتی که در انتخاب بهترین رنگ لمینت دندان شک دارید می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویزیت آنلاین رایگان