طراحی لبخند در مقدس اردبیلی

طراحی لبخند در مقدس اردبیلی

محتوای جدول

با طراحی لبخند هرچه زیباتر لبخند بزنید

طراحی لبخند چیست؟ آیا شما دوست دارید لبخندی زیبا داشته باشید؟ یکی از هدیه‌های خدا به بندگان لبخند است، به خصوص لبخندی که با اجزای صورت هماهنگی داشته باشد. داشتن دندان‌های درخشان و صاف  تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی لبخند و چهره می‌گذارد.

دکتر حسین بهمنی به شما کمک می‌کند لبخندی زیبا داشته باشید. اگر به دنبال کلینیک دندانپزشکی خوب در شمال تهران برای طراحی لبخند هستید حتما طراحی لبخند در مقدس اردبیلی را امتحان کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد طراحی لبخند بیشتر بدانیم.

طراحی لبخند چیست؟

طراحی لبخند به درمان‌هایی گفته می‌شود که منجر به  داشتن لبخندی زیبا و تاثیرگذار می‌شود. در این روش مشکلات دندان‌ها برطرف می‌شود و در صورت وجود بدشکلی در لثه‌ها آن‌ را اصلاح می‌کنند. این روش با تناسب اجزای صورت و دندان‌ها به دست می‌آید. برای داشتن ظاهری شاداب و لبخندی دلنشین رنگ و شکل دندان‌ها و طول و عرض آن‌ها متناسب با چهره هر شخص بررسی و اصلاح می‌شود‌. داشتن لبخند زیبا یکی از فاکتورهای زیبایی به شمار می‌رود و جز اولین مواردی است که در برخورد با دیگران دیده می‌شود.

خط لبخند از قرار گرفتن لب‌ها و گونه‌ها، دندان‌ها و فرم لثه به صورت یک منحنی تشکیل می‌شود. خط لبخند هرچه زیباتر باشد چهره جذاب‌تر و دلنشین‌تر خواهد شد. برای داشتن لبخندی زیبا باید تشخیص درست توسط متخصص انجام شود و بعد از آن طرح درمان براساس صورت و لبخند هر شخص صورت می‌گیرد.

انواع روش‌های طراحی لبخند

این روش به چند روش رایج انجام می‌شود که در ادامه توضیح مختصری در رابطه با هر یک از این روش‌ها می‌دهیم.

باندینگ دندان

این روش بی‌خطر است و در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. در باندینگ، ظاهر دندان و رنگ آن اصلاح می‌شود.

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان یا بلیچنگ دندان یکی از روش‌های معمول  برای این روش است. این عمل در منزل یا در مطب انجام می‌شود و زمان انجام آن بسیار کوتاه است.

لمینت دندان

لمینت دندان روکشی است که روی دندان‌ها قرار می‌گیرد و مشکلات آن‌ها مانند بد شکلی و کجی را مخفی می‌کند.

بریس‌های ارتودنسی

استفاده از بریس‌های ارتودنسی دندان‌ها را مرتب می‌کند و به صاف و یکدست شدن آن‌ها کمک می‌کند.

کامپوزیت

کامپوزیت یکی از روش‌های جدید برای پر کردن دندان است که باعث ایجاد طرح لبخند زیبا می‌شود.

کاشت دندان

کاشت دندان هم مانند دیگر روش‌ها به زیباتر شدن لبخند کمک می‌کند و این روش زیبایی را به وجود می‌آورد.

لبخند لثه‌ای

برخی افراد هنگام خندیدن به دلیل کوتاه بودن تاج دندان‌ها مقداری از لثه دیده می‌شود. این افراد می‌توانند با یک جراحی ساده لبخندی زیبا و جذاب داشته باشند.‌

طراحی لبخند
طراحی لبخند

مزایای طراحی لبخند

طراحی لبخند و اصلاح آن مزیت‌های زیادی برای فرد ایجاد می‌کند. جوان شدن چهره با سفیدتر و روشن‌تر شدن دندان‌ها و رفع مشکلات دهان و دندان با اصلاح طرح لبخند به وجود می‌آید. در این روش دندان‌های نامرتب و ترک‌خورده به صورت تخصصی اصلاح می‌شوند، همچنین در صورتی که بین دندان‌ها فاصله باشد و نامتقارن باشند درمان صورت می‌گیرد.

عفونت دندان و لثه و پوسیدگی‌های دندان در این روش کاهش پیدا می‌کند. در این روش نسبت لثه با دهان و دندان تنظیم می‌شود. با این روش در مقدس اردبیلی به صورت تخصصی لثه‌های برجسته یا مشکلات دیگر لثه درمان می‌شود.

عوارض طراحی لبخند

این روش مانند سایر روش‌های زیبایی دارای عوارضی است که این عوارض کوتاه مدت هستند. ممکن است هنگام انجام ارتودنسی برای مرتب شدن دندان‌ها چند دندان کشیده شود. همچنین هنگام انجام دادن ایمپلنت امکان لق‌شدگی دندان‌ها وجود دارد. باندینگ که در این روش انجام می‌شود دندان‌ها را آسیب‌پذیر می‌کند و استقامت آن‌ها را کاهش می‌دهد.

نتیجه گیری

طراحی لبخند باعث زیباتر دیده شدن و زیبایی لبخند افراد می‌شود‌. روش‌های زیادی برای طراحی لبخند وجود دارد که براساس مشکلات دهان و دندان هر شخص، استفاده از یک روش یا چند روش توصیه می‌شود. این روش مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها داشتن چهره و لبخندی جذاب و دلنشین است. در این راستا دکتر حسین بهمنی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس