معرفی تکنولوژی سرک در دندانپزشکی زیبایی

معرفی تکنولوژی سرک در دندانپزشکی زیبایی

محتوای جدول

تکنولوژی سرک در دندانپزشکی زیبایی

همانطور که می‌دانید استفاده از کامپوزیت، آمالگام و روکش‌های فلزی برای بازسازی و ترمیم دندان بسیار رایج است. اما افرادی که از مشکلات مربوط به دندان رنج می‌برند، همیشه دوست دارند که دندان آن‌ها پس از بازسازی شکل طبیعی داشته باشد. با پیشرفت علم پزشکی و استفاده از تکنولوژی سرک می‌توان بعد از ترمیم و بازسازی دندان، دندان‌های کاملا طبیعی با استحکام و استقامت بالایی داشت. کلینیک تخصصی دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه که با مدیریت دکتر حسین بهمنی اداره می‌شود، با استفاده از تکنولوژی سرک توانسته دغدغه زیبایی بسیاری از بیماران را حل کند و لبخندی زیبا را به آن‌ها هدیه دهد. در این مطلب همراه ما باشید تا با این تکنولوژی آشنا شوید.

آشنایی با تکنولوژی سرک

تکنولوژی سرک این امکان را به دندانپزشک می‌دهد که در زمان کوتاه و با کیفیت بالا بتواند روکش‌های لمینت و بریج دندان و همچنین اینله و آنله را بسازد بدون اینکه نیاز به تصاویر سه بعدی باشد. تکنولوژی سرک دارای سیستم‌های پیشرفته و مجهز به دوربین و کامپیوتر است که ساخت ترمیم‌های دندانپزشکی را آسان کرده است.

مزایای تکنولوژی سرک در دندانپزشکی

تکنولوژی سرک مزایای زیاد دارد که در ادامه به آن‌ها شاره می‌کنیم.

کوتاهی زمان

از مزایای این تکنولوژی می‌توان به کوتاه شدن زمان اشاره کرد. کل مراحل اسکن دندان و ساخت قالب فقط یک جلسه زمان می‌برد.

سادگی درمان

سادگی درمان هم از مزایا این روش است که باعث می‌شود بیمار خیلی زود از پانسمان و مواد پرکننده دهان رها شود.

طبیعی بودن

طبیعی بودن ظاهر دندانی که با این تکنولوژی ساخته شده است هم جز مزایای این روش محسوب می‌شود. به طوری که این روکش‌ها جنس سرامیک دارند و هم رنگ دندان هر شخصی موجود می‌باشند.

سرعت و دقت بالا

قالب‌گیری دیجیتال با تکنولوژی سرک باعث افزایش سرعت و دقت ترمیم می‌شود.دیگر نیاز به قالب‌گیری ناخوشایند نیست. همچنین با توجه به استفاده از لمینت سرامیکی دیگر نیازی به استفاده از روکش موقت نیست و این مسئله روند درمان را بسیار آسان و کوتاه کرده است.

کاهش احتمال آسیب

با استفاده از این روش احتمال آسیب به دهان و دندان بیمار بسیار کاهش یافته و روند درمان و بازسازی بدون تراش اضافی و کارهای وقت‌گیر انجام می‌گردد.

معرفی تکنولوژی سرک در دندانپزشکی زیبایی
معرفی تکنولوژی سرک در دندانپزشکی زیبایی

کاربردهای تکنولوژی سرک در دندانپزشکی

در صورتی که بعد از معاینه دندانپزشک مشخص شود که نیاز به درمان‌هایی از قبیل ایمپلنت و بریج دندان، درمان پوسیدگی و پرکردن دندان، روکش دندان  و اینله و آنله دارید، به راحتی می‌توانید از این تکنولوژی روز دنیا بهره ببرید. یکی دیگر از کاربردهای تکنولوژی سرک در درمان‌های زیبایی دندانپزشکی است.برای طراحی و اصلاح لبخند و نصب روکش‌های دندان استفاده می‌شود. همچنین در ترمیم شکستگی‌ها و بی‌نظمی دندان‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. این تکنولوژی حوزه درمان گسترده‌ای در دندانپزشکی دارد و در حال حاضر گسترش زیاد در سرتاسر جهان داشته است.

هزینه تکنولوژی سرک

قطعا در حال حاضر و با وجود تورم موجود در کشور دانستن مبلغ و هزینه درمان‌های دندانپزشکی یکی از عوامل مهم جهت تصمیم‌گیری است. البته نکته مهم و قابل توجه در این زمینه کیفیت مواد استفاده شده می‌باشد‌. با پیشرفت علم در دندانپزشکی زیبایی و استفاده از این تکنولوژی دیگر نیازی به نگرانی در مورد کیفیت و هزینه‌های دندانپزشکی نباید داشته باشیم. کلینیک تخصصی زعفرانیه به عنوان کلینیک دندانپزشکی خوب در شمال تهران لابراتوار اختصاصی دارد و از بهترین متریال‌ها برای ساخت لمینت دندان و … استفاده می‌کند. همچنین مدتی است که از این تکنولوژی برای ساخت ایمپلنت و … بهره می‌برند. برای تعرفه‌ها دندانپزشکی نمی‌توان قیمت مشخص و ثابت شده‌ای تعیین کرد. برای اطلاع از هزینه نهایی باید به صورت حضوری دندان‌های شما معاینه شوند.

نتیجه گیری

همانطور که می‌دانید اغلب افراد با لبخند زدن مشکل دارند چون دندان‌های آن‌ها نامرتب است. امروزه تکنولوژی سرک در دندانپزشکی زیبایی به داد این افراد رسیده است. با استفاده از این تکنولوژی در کمترین زمان می‌توانند دندان‌های زیبا و مستحکم داشته باشند. در این راستا کلینیک تخصصی زیبایی دکتر حسین بهمنی کلیه خدمات دندانپزشکی ارائه می‌دهد. برای ارتباط می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویزیت آنلاین رایگان