ونیر دندان بهترین قیمت زعفرانیه

محتوای جدول

بهترین قیمت ونیر دندان را با ما تجربه کنید.

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از مردم پیش می‌آید این است که ونیر دندان چیست؟ یکی از روش‌های زیبایی برای دندان‌ها ونیر می‌باشد. روکش‌های دندانی بسیار طبیعی و همرنگ دندان‌ها هستند و شما با نگهداری درست تا مدت‌ها از آن‌ها بهره خواهید برد و زیبایی را تجربه خواهید کرد. در این راستا بهترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شمال تهران پذیرای شما دوستداران زیبایی است. با توجه به دقت و تخصص دکتر حسین بهمنی در حرفه دندانپزشکی میزان رضایت مراجعان بسیار بالا می‌باشد و شما دغدغه‌ای برای پروسه درمان خود نخواهید داشت. ما در ادامه می‌خواهیم به ونیر و قیمت آن بپردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

ونیر دندان چیست؟

ونیر با اسم‌های مختلفی از جمله کامپونیر، باندینگ کامپوزیت، ونیر کامپوزیت، لمینت دندان و … شناخته می‌شود. در صورتی که دندان‌ها دچار آسیب‌هایی مانند شکستگی باشند ونیر یک روش عالی برای زیبایی دندان‌ها می‌باشد. ونیر با نصب شدن بر روی دندان‌های شما می‌تواند لبخندی زیبا را به شما بازگرداند. ونیر مانند لایه‌ای هم رنگ با دندان است که سطح جلوی دندان‌ها را پوشش می‌دهد. این پوسته با تکنولوژی‌های منحصر به فرد در لابراتوار دندانسازی ساخته می‌شود که در ادامه به انواع آن خواهیم پرداخت.

انواع ونیر دندان

ونیر به دو دسته ونیر کامپوزیت دندان و ونیر دندان سرامیکی تقسیم می‌شود. برای انتخاب یکی از این دو روش باید نزد متخصص دندانپزشکی زیبایی بروید. تمامی عوامل تاثیرگذار توسط متخصص بررسی می‌شوند و در نهایت تصمیم با خود شما خواهد بود که ونیز کامپوزیت یا سرامیک انجام دهید.

"<yoastmark

قیمت ونیر دندان چقدر است؟

قیمت ونیر دندان به عوامل مختلفی به شرح زیر بستگی دارد:

دستمزد پزشک

در صورتی که پزشک دارای تخصص‌های مربوطه باشد، هزینه ونیر دندان بیشتر خواهد شد.

محل کلینیک یا مطبی که بیمار مراجعه می‌کند.

کلینیک‌هایی که در مناطق بالای شهر قرار دارند هزینه بیشتر اخذ می‌کنند. اما این موضوع را درنظر بگیرید که همیشه هزینه کم نشانه کیفیت نیست.

نوع بیمه تحت پوشش

برخی از بیمه‌ها هزینه‌های ونیر دندان را تقبل می‌کنند.

تعداد دندان‌هایی که نیاز به ونیر دارند.

در صورتی که شما نیازمند ونیر برای یک الی دو دندان خود باشید. طبیعتاً هزینه کمتری نسبت به زمانی که نیازمند ونیر چند دندان هستید باید پرداخت کنید.

مزایا و معایب ونیر دندان

از مزایای ونیر می‌توان به ظاهری زیبا و طبیعی، سازگاری بافت لثه با ونیر، روشی عالی برای تغییر فرم و رنگ دندان‌ها اشاره کرد. همچنین از معایب آن می‌توان به هزینه بالاتر و حساسیت دندان به خوردن مواد سرد و گرم اشاره کرد.

روش انجام ونیر دندان

دندانپزشک بعد از معاینه دندان‌ها قسمتی از مینای دندانی که آسیب دیده است را برداشته و به آزمایشگاه جهت ساخت ونیر ارسال می‌کند. طراحی آن تا نوبت ویزیت بعدی بیمار طول خواهد کشید. پس از ساخت با سیمان رزین به دندان‌ها متصل خواهد شد. ونیر سرامیکی با استفاده از کوره ساخته شده و برای سفید کردن و آسیب.دیدگی مانند شکستگی استفاده می‌شود. باید بگوییم اگر دندان‌های بیمار مشکلات زیر را داشته باشد پزشک از ونیر سرامیکی برای وی استفاده خواهد کرد:

  • دندان‌ها دچار بی‌رنگی یا تغییر رنگ شده باشند.
  • دندان‌ها دچار ساییدگی باشد.
  • دارای لب پریدگی یا شکستگی باشد.
  •  برای رفع فاصله بین دندان‌ها

ونیر کامپوزیت نیز توسط اشعه به صورت مستقیم بر روی دندان‌ها متصل شده و نیازی به قالب‌گیری و تراشیدن ندارد. همچنین ثابت ماندن رنگ و قیمت ونیر دندان، نوع کامپوزیت کمتر از سرامیکی می‌باشد.

نتیجه گیری

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ونیر کامپوزیت نسبت به ونیر سرامیکی از قیمت مناسب‌تری برخوردار است. در صورت آسیب کامپوزیت به راحتی ترمیم می‌شود. اما ونیر سرامیکی ضد ضربه و محکم بوده و در برابر تغییر رنگ مقاوم‌تر است. کلینیک دکتر بهمنی با استفاده از برندهای معروف دنیا با قیمت ونیر دندان مناسب و به کارگیری تجهیزات به روز و متدهای نوین لبخندی زیبا را به شما هدیه خواهد داد. کامپوزیت دندان برند سوئیسی در تجریش را با دکتر بهمنی تجربه کنید. برای این کار کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویزیت آنلاین رایگان