ایمپلنت ساب پریو استیل

ایمپلنت فوری در زعفرانیه

محتوای جدول

ایمپلنت‌ دندان فقط یک دندان مصنوعی ساده نیست، بلکه جایگزینی کامل برای دندان‌ها به شمار می‌رود.

ایمپلنت ساب پریو استیل چیست؟ ساختار و روند درمان آن چگونه است؟ افرادی که دندان‌های خود را از دست داده‌اند. اغلب از لبخند زدن و راحت صحبت کردن خودداری می‌کنند. هنگامی که جویدن غذا دشوار می‌شود، نتیجه آن بروز مشکلات سلامتی ثانویه خواهد بود. با این تفاسیر در نبود دندان‌ها عادات غذایی تغییر می‌کنند و در نتیجه این امر باعث ایجاد ضعف در بدن فرد می‌شود. برای درمان این وضعیت شما به کاشت دندان نیاز دارید. در نظر داشته باشید که ایمپلنت‌های دندانی فقط یک دندان مصنوعی ساده نیستند، بلکه جایگزینی کامل برای دندان‌ها به شمار می‌روند. کاشت دندان دارای روش‌های متفاوتی است. در این مطلب از سایت دکتر حسین بهمنی شما را با نوع پریو استیل آشنا خواهیم کرد.

ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان

ایمپلنت ساب پریو استیل چیست؟

این نوع ایمپلنت مخصوص پایه‌های فلزی است که بر روی سطح استخوان فک در نزدیکی لثه‌ها قرار می‌گیرند. نام این نوع ایمپلنت از غشای نازکی که سطح را می‌پوشاند برگرفته شده است. همچنین به عنوان ایمپلنت‌های روی استخوان هم نیز شناخته می‌شوند. در نظر داشته باشید که به منظور نگهداری دندان جایگزین، ایمپلنت‌ ساب پریو استیل در بالا یا روی استخوان فک و زیر لثه‌ها قرار می‌گیرند. ساختار این نوع ایمپلنت نسبت به ایمپلنت اندو استیل بسیار متفاوت است، یکی از تفاوت‌های آن‌ها نحوه قرارگیری در استخوان می‌باشد. در نظر داشته باشید که ایمپلنت‌ پریو استیل در استخوان قرار نمی‌گیرند. برای تثبیت کردن این نوع ایمپلنت به جای پیچ از فریم‌های فلزی استفاده می‌شود که محل قرارگیری آن‌ها روی استخوان فک و زیر لثه‌ها است. لازم به ذکر است که این فریم‌ها دارای پایه‌های فلزی هستند و از این پایه‌ها در راستای پشتیبانی از پروتز دندان مانند تاج، بریچ و پروتز استفاده می‌شود.

چه زمانی ایمپلنت ساب پریو استیل توصیه می‌شود؟

اغلب برای افرادی توصیه می‌شود که دچار فرسایش استخوان فک شده‌اند و یا کسانی که دندان‌های عقبی خود را از دست داده‌اند. از این روش برای دندان‌های جلویی استفاده نمی‌شود.

مزایای استفاده از ایمپلنت‌های ساب پریو استیل

این روش کاشت دندان دارای مزایای بسیاری است. ایمپلنت پریو استیل گزینه‌ای عالی برای دندان‌های از دست رفته تلقی می‌شود. از جمله مزایای آن می‌توان به طبیعی بودن، دوام بالا، همرنگ با دندان‌های طبیعی و داشتن سازگاری بالا با بدن انسان اشاره کرد.

روش کاشت ایمپلنت پریو استیل

کاشت این نوع ایمپلنت به پیچیدگی عمل و میزان بهبودی بیمار بستگی دارد و نیاز به چندین بار مراجعه به دندانپزشک دارد که می‌توان تا چند ماه این پروسه طول بکشد. مراحل کاشت آن دارای چندین مرحله به شرح زیر است:

به وسیله سی تی اسکن از استخوان لثه قاب را می‌سازند. سپس جهت نصب قاب به مطب مراجعه می‌کنید. محل نصب قاب با استفاده از بی‌حسی موضعی، بی‌حس می‌شود. دندانپزشک با برش دادن لثه بی‌حس شده محل نصب شدن قاب را ایجاد می‌کند. قاب فلزی نصب و تنظیم می‌شود. سپس لثه را بخیه می‌زنند. پس از گذشت زمان و بهبودی لثه‌ها با مراجعه به دندانپزشک پایه‌های ایمپلنت را بر روی قاب‌ها نصب می‌کنند تا پروتز بر روی آن قرار گیرد. در گام آخر برای زیبایی تاج، پل موقت روی آن‌ها قرار می‌دهند.

کاشت ایمپلنت دندان
کاشت ایمپلنت دندان

هزینه ایمپلنت ساب پریو استیل

هزینه این نوع ایمپلنت با توجه به تبحر دندانپزشک متفاوت می‌باشد. عواملی دیگری همچون تعداد ایمپلنت و میزان سختی جراحی نیز در این هزینه تاثیرگذار می‌باشند. سعی کنید برای اطلاع از قیمت این موضوع را از دندانپزشک خود سوال نمایید.

نتیجه گیری

در صورتی که به دنبال داشتن دندان‌هایی زیبا و سالم هستید. اگر از نداشتن دندان رنج می‌برید و نمی‌توانید تمامی غذاهای مورد علاقه خود را میل کنید. تنها راه برای شما کاشت دندان در مرکز ایمپلنت در شمال تهران است. در این مطلب از سایت دکتر حسین بهمنی یکی از بهترین دندانپزشکان شمال تهران شما را با نوع ایمپلنت ساب پریو استیل آشنا نمودیم. در صورت داشتن سوال در خصوص این نوع ایمپلنت می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس